Veletrh MCE - MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT - plnou parou vstříc dalšímu ročníku

Datum: 12.9.2017 03:00  |  Organizace: Progres Partners Advertising, spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

Milánský veletrh MCE - Mostra Convegno Expocomfort - jeden z největších světových veletrhů v oboru TZB, hlásí sedm měsíců před zahájením 80% obsazenost výstavní plochy.

Progres Partners Advertising, spol. s r.o.
Opletalova 55
110 00 Praha 1

tel.:224 218 403, 224 234 274, 224 236 506
e-mail:
web:www.ppa.cz
Veletrh Mostra Convegno Expocomfort 2018 byl zařazen mezi podporované akce v rámci projektu NOVUMM
Veletrh Mostra Convegno Expocomfort 2018 byl zařazen mezi podporované akce v rámci projektu NOVUMM

Pro české firmy se nabízí jedinečná příležitost zúčastnit se tohoto veletrhu s podporou z dotačního programu NOVUMM, který je realizovaný agenturou Czech Trade.

Veletrh MCE zaplní od 13. do 16. března 2018 všechny haly milánského výstaviště novinkami a technologickými inovacemi výrobků, systémů a řešení pro komfortní život. Již nyní je přihlášeno 1 100 vystavovatelů.

MCE 2018 slibuje opět přehlídku inovativních technologií pro energeticky efektivní management staveb (komerčních, obytných a průmyslových), od jednotlivých bytů po bytové domy, od veřejných budov po průmyslové objekty. Nabídne unikátní příležitost seznámit se s novinkami a posledními trendy v oboru TZB, klimatizací a obnovitelných zdrojů energie všem hráčům na globálním trhu, od výrobců high-tech řešení po velko- a maloobchodníky, projektanty a instalatéry.

Novinkou bude samostatná výstava technologií pro obnovitelné zdroje a úspory energie pod názvem BIE - BIOMASS INNOVATION EXPO.

Speciálním hostem MCE 2018 v rámci iniciativy „Country Partner“ budou indické firmy.

Automatizace budov, inteligentní měření, inteligentní sítě, obnovitelná elektrická energie a další technologie pro „chytré“ budovy budou mít opět samostatnou sekci s workshopy a firemními expozicemi pod hlavičkou THAT’S SMART.

V mezinárodním kontextu se úspěšně prosazují i čeští výrobci. Loňského ročníku MCE 2016 se účastnilo 16 českých vystavovatelů na ploše 660 m2, další ročník bude ještě úspěšnější. Navíc mohou malé a střední podniky využít dotaci z programu NOVUMM.

Informace o podmínkách účasti a o dotacích poskytne Olga Pešková, Progres Partners Adv. (zastoupení MCE pro ČR a SR) na tel. 277 010 660 a e-mailu peskova@ppa.cz.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Technologie chlazení vinných sklepů a archivů

25.12.2017 | Vaše služby s.r.o.
Uchovávání a archivace vína vyžaduje specifické klimatické podmínky, kterých je možné dosáhnout přirozeně ve sklepech, nebo použitím strojního chlazení pro vinné sklepy a archivy.

Personalizované větrání openspace kanceláří

18.12.2017 | Ing. Vojtěch Mazanec, ČVUT v Praze, Katedra technických zařízení budov, prof. Ing. Karel Kabele, CSc., ČVUT v Praze, Fakulta stavební, katedra TZB
Článek rozebírá výhody a limity současných systémů zaměřených na výměnu celého objemu vzduchu v místnosti, a nabízí možné řešení, jak tyto limity dále překonávat. Rozvíjí téma pokročilé distribuce vzduchu – tedy lokální a personalizované řešení přívodu a odvodu větracího vzduchu a ukazuje na možné výhody, úspory ale i limity těchto řešení, která se nabízí jako doplněk či alternativa současných systémů.

Pomoc, rekuperace! Aneb jak nám Evropská unie zdražila byty

11.12.2017 | Mgr. František Macholda, MBA, EkoWATT CZ, Česká rada pro šetrné budovy
Příspěvek je reakcí na článek o nových nárocích na energetickou úspornost budov vyžadovaných evropskou směrnicí na iDNES.cz, kde autoři do textu zamíchali i problematiku větrání a proložili jej několika naprostými nesmysly.
diskuse: 4 příspěvky, poslední 18.12.2017 12:05

Těsnost vzduchotechnického potrubí a potřeba tepla

4.12.2017 | Ing. Vladimíra Linhartová, České vysoké učení technické v Praze, Fakulta stavební, Katedra technických zařízení budov
Efekt vysoce účinné VZT jednotky může být snadno zmařen nežádoucími úniky vzduchu netěsnostmi potrubí před jeho distribucí do obytných místností. Těsnost potrubí společně se všemi komponenty by měla korespondovat s požadavky na VZT jednotky dané platnými předpisy.

Skončil workshop na téma komerční chlazení

31.10. 19:58   Pro dosažení vyšší bezpečnosti potravin a úspory nákladů pomocí nejmodernějších chladicích technologií Eurovent Middle East uspořádal seminář zaměřený na obchodní chlazení. více >>>

Témata 2018

Partneři - Větrání a klimatizace

logo ATREA
logo ZEHNDER
logo JANKA ENGINEERING
logo ebm-papst
logo Ziehl-Abegg
 
 

Aktuální články na ESTAV.czČištění a ochrana fasády rodinného domuPraha koupí objekt nádražní restaurace v BubenčiVize pro okresní město: Hala obchoďáku nebo moderní čtvrť pro bydlení a služby?Jak navrhovat, prodávat a instalovat řízené větrání a moderní vytápění