Veletrh MCE - MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT - plnou parou vstříc dalšímu ročníku

Datum: 12.9.2017 03:00  |  Organizace: Progres Partners Advertising, spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

Milánský veletrh MCE - Mostra Convegno Expocomfort - jeden z největších světových veletrhů v oboru TZB, hlásí sedm měsíců před zahájením 80% obsazenost výstavní plochy.

Progres Partners Advertising, spol. s r.o.
Opletalova 55
110 00 Praha 1

tel.:224 218 403, 224 234 274, 224 236 506
e-mail:
web:www.ppa.cz
Veletrh Mostra Convegno Expocomfort 2018 byl zařazen mezi podporované akce v rámci projektu NOVUMM
Veletrh Mostra Convegno Expocomfort 2018 byl zařazen mezi podporované akce v rámci projektu NOVUMM

Pro české firmy se nabízí jedinečná příležitost zúčastnit se tohoto veletrhu s podporou z dotačního programu NOVUMM, který je realizovaný agenturou Czech Trade.

Veletrh MCE zaplní od 13. do 16. března 2018 všechny haly milánského výstaviště novinkami a technologickými inovacemi výrobků, systémů a řešení pro komfortní život. Již nyní je přihlášeno 1 100 vystavovatelů.

MCE 2018 slibuje opět přehlídku inovativních technologií pro energeticky efektivní management staveb (komerčních, obytných a průmyslových), od jednotlivých bytů po bytové domy, od veřejných budov po průmyslové objekty. Nabídne unikátní příležitost seznámit se s novinkami a posledními trendy v oboru TZB, klimatizací a obnovitelných zdrojů energie všem hráčům na globálním trhu, od výrobců high-tech řešení po velko- a maloobchodníky, projektanty a instalatéry.

Novinkou bude samostatná výstava technologií pro obnovitelné zdroje a úspory energie pod názvem BIE - BIOMASS INNOVATION EXPO.

Speciálním hostem MCE 2018 v rámci iniciativy „Country Partner“ budou indické firmy.

Automatizace budov, inteligentní měření, inteligentní sítě, obnovitelná elektrická energie a další technologie pro „chytré“ budovy budou mít opět samostatnou sekci s workshopy a firemními expozicemi pod hlavičkou THAT’S SMART.

V mezinárodním kontextu se úspěšně prosazují i čeští výrobci. Loňského ročníku MCE 2016 se účastnilo 16 českých vystavovatelů na ploše 660 m2, další ročník bude ještě úspěšnější. Navíc mohou malé a střední podniky využít dotaci z programu NOVUMM.

Informace o podmínkách účasti a o dotacích poskytne Olga Pešková, Progres Partners Adv. (zastoupení MCE pro ČR a SR) na tel. 277 010 660 a e-mailu peskova@ppa.cz.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Skončil workshop na téma komerční chlazení

31.10. 19:58   Pro dosažení vyšší bezpečnosti potravin a úspory nákladů pomocí nejmodernějších chladicích technologií Eurovent Middle East uspořádal seminář zaměřený na obchodní chlazení. více >>>

Antialergické pokoje v brněnském hotelu AVANTI

31.10.2017 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Pokoje pro osoby se sníženou schopností pohybu a orientace mají své jasné požadavky. Čím jsou specifické pokoje pro alergiky?

Nejnovější odborné poznatky z oblasti větrání a klimatizace pro budovy s téměř nulovou spotřebou energie

19.10.2017 | redakce
Právě probíhá konference Klimatizace a větrání 2017. Mottem konference je „Větrání a klimatizace pro budovy s téměř nulovou spotřebou energie“. Konference se koná v Autoklubu ČR v Praze.

Experimentálne meranie toxických látok vo vnútornom vzduchu pred a po obnove bytového domu a vykurovanie

9.10.2017 | Ing. Imrich Sánka, Stavebná fakulta STU Bratislava, Katedra Technických zariadení budov
Táto práca skúma vplyv energetickej rekonštrukcie na kvalitu vnútorného prostredia v bytovom dome. Koncentrácia oxidu uhličitého bola monitorovaná v spálňach dvadsiatich bytov. Priemerná koncentrácia oxidu uhličitého bola vyššia po obnove bytového domu.

Koncept větrání byl schválen jako pravidlo správné praxe HKČR

5.9. 16:34   Koncept větrání je určen zejména při volbě koncepce větrání, lze však ho využít ve všech fázích procesu návrhu, realizace a obsahuje i pokyny pro přejímku, provoz a údržbu větracího zařízení. více >>>

Projekty 2017

Partneři - Větrání a klimatizace

logo ebm-papst
logo AHI-CARRIER
logo ZEHNDER
logo ATREA
logo JANKA ENGINEERING
logo Ziehl-Abegg
 
 

Aktuální články na ESTAV.czVodní elektrárnu staví již přes 45 let. Stavbu dokončí čínská firmaAirbnb omezí v Paříži pronájmy na 120 dní v roce pouze v bytech v centruCez zimu si dajte urobiť ponuku na zariadenia OZE a na jar máte energie takmer zadarmoMěsta s nejvíce znečištěným ovzduším na světě