Veletrh MCE - MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT - plnou parou vstříc dalšímu ročníku

Datum: 12.9.2017 03:00  |  Organizace: Progres Partners Advertising, spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

Milánský veletrh MCE - Mostra Convegno Expocomfort - jeden z největších světových veletrhů v oboru TZB, hlásí sedm měsíců před zahájením 80% obsazenost výstavní plochy.

Progres Partners Advertising, spol. s r.o.
Opletalova 55
110 00 Praha 1

tel.:224 218 403, 224 234 274, 224 236 506
e-mail:
web:www.ppa.cz
Veletrh Mostra Convegno Expocomfort 2018 byl zařazen mezi podporované akce v rámci projektu NOVUMM
Veletrh Mostra Convegno Expocomfort 2018 byl zařazen mezi podporované akce v rámci projektu NOVUMM

Pro české firmy se nabízí jedinečná příležitost zúčastnit se tohoto veletrhu s podporou z dotačního programu NOVUMM, který je realizovaný agenturou Czech Trade.

Veletrh MCE zaplní od 13. do 16. března 2018 všechny haly milánského výstaviště novinkami a technologickými inovacemi výrobků, systémů a řešení pro komfortní život. Již nyní je přihlášeno 1 100 vystavovatelů.

MCE 2018 slibuje opět přehlídku inovativních technologií pro energeticky efektivní management staveb (komerčních, obytných a průmyslových), od jednotlivých bytů po bytové domy, od veřejných budov po průmyslové objekty. Nabídne unikátní příležitost seznámit se s novinkami a posledními trendy v oboru TZB, klimatizací a obnovitelných zdrojů energie všem hráčům na globálním trhu, od výrobců high-tech řešení po velko- a maloobchodníky, projektanty a instalatéry.

Novinkou bude samostatná výstava technologií pro obnovitelné zdroje a úspory energie pod názvem BIE - BIOMASS INNOVATION EXPO.

Speciálním hostem MCE 2018 v rámci iniciativy „Country Partner“ budou indické firmy.

Automatizace budov, inteligentní měření, inteligentní sítě, obnovitelná elektrická energie a další technologie pro „chytré“ budovy budou mít opět samostatnou sekci s workshopy a firemními expozicemi pod hlavičkou THAT’S SMART.

V mezinárodním kontextu se úspěšně prosazují i čeští výrobci. Loňského ročníku MCE 2016 se účastnilo 16 českých vystavovatelů na ploše 660 m2, další ročník bude ještě úspěšnější. Navíc mohou malé a střední podniky využít dotaci z programu NOVUMM.

Informace o podmínkách účasti a o dotacích poskytne Olga Pešková, Progres Partners Adv. (zastoupení MCE pro ČR a SR) na tel. 277 010 660 a e-mailu peskova@ppa.cz.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Nová publikace Větrání škol v souvislostech

11.9.2017 | doc. Ing. Vladimír Zmrhal, Ph.D., ČVUT v Praze, Fakulta strojní, Ústav techniky prostředí
Na začátku nového školního roku bychom rádi upozornili na knihu Větrání škol v souvislostech. Všichni rodiče si přejí, aby jejich děti byly ve škole úspěšné. Roli hraje řada faktorů, ale pro mnohé možná překvapivě - záleží i na větrání tříd. Přinášíme výběr z kapitol nové publikace.

Koncept větrání byl schválen jako pravidlo správné praxe HKČR

5.9. 16:34   Koncept větrání je určen zejména při volbě koncepce větrání, lze však ho využít ve všech fázích procesu návrhu, realizace a obsahuje i pokyny pro přejímku, provoz a údržbu větracího zařízení. více >>>
© ambrozinio - Fotolia.com

Srovnání metod pro stanovení průtoku kouře využitelných při návrzích zařízení pro odvod kouře a tepla

4.9.2017 | doc. Ing. Jiří Pokorný, Ph.D., MPA, VŠB – TU Ostrava, Katedra ochrany obyvatelstva, doc. Ing. Marianna Tomášková, Ph.D., ) Technická univerzita v Košiciach, Strojnícka fakulta, Katedra bezpečnosti a kvality produkcie, prof. Ing. Horst Gondek, DrSc., VŠB-TU Ostrava, Fakulta strojní, Katedra výrobních strojů a konstruování, Časopis Vytápění, větrání, instalace
Hmotnostní průtok kouře je jednou z významných vstupních veličin využívaných při projektování požární bezpečnosti staveb a návrzích požárně bezpečnostních zařízení. V současnosti je prezentováno značné množství metod pro stanovení hmotnostního průtoku kouře, které vytvořili různí autoři, často za značně odlišných podmínek. Článek popisuje některé z aktuálně užívaných metod a jejich výsledky srovnává zvolenými statistickými metodami, které hodnotí jejich vzájemné odchylky. Srovnání bylo provedeno samostatně pro zónu plamene a zónu kouře vertikálního sloupce kouře formujícího se nad ohniskem požáru.

V Moravskoslezském kraji finišují prázdninové opravy škol

2.9.2017 | redakce s využitím tiskové zprávy Moravskoslezského kraje
Do oprav o letošních prázdninách šlo z krajského rozpočtu zhruba 120 milionů Kč na opravu fasád, střech, zateplení budov, výměnu oken a rekonstrukce sociálních zázemí, elektrorozvodů i přívodů vody.

Vídeň již deset let provozuje dálkové zásobování chladem

22.8.2017 | Martin Landa, Zahraniční kancelář města Vídně
Rostoucí počet horkých dní zvyšuje poptávku po klimatizaci. Ochlazovat však lze i na dálku, stejně jako vytápět. Ve Vídni začal městský energetický podnik s dálkovým zásobováním chladem před deseti lety. Poptávka mezitím rostla o 15 procent ročně. Dnes Wien Energie provozuje 13 chladících centrál, ty ve městě klimatizují 2 000 000 m3 budov.
diskuse: 1 příspěvek, 22.08.2017 07:29

Projekty 2017

Partneři - Větrání a klimatizace

logo JANKA ENGINEERING
logo AHI-CARRIER
logo ATREA
logo ebm-papst
logo ZEHNDER
logo Ziehl-Abegg
 
 

Aktuální články na ESTAV.czStředočeský kraj rozdělí v kotlíkových dotacích od 4. října přes 500 mil.Jak vyčistit vzduch ve městech? Stěna z mechu může pomociJak bezpečněji bydlet se dozvěděli účastníci konference ESTAV.czDruhý den právní poradny zdarma na stánku ESTAV.cz