Ventilátory Limodor F/M - nejtišší ventilátory na trhu

Datum: 1.12.2017 4:40  |  Autor: Miloš Stonjek  |  Organizace: Airtrend s.r.o.  |  Firemní zpráva

Přicházíme na český trh s ultra tichými koupelnovými ventilátory od rakouského výrobce Limot. Vysoký uživatelský komfort, estetický design, nejlepší technické řešení, jednoduchá montáž a údržba

Airtrend s.r.o.
Olešnice v Orlických horách 48
51783 Olešnice v Orlických horách

tel.:+420 774 121 063
e-mail:
web:www.airtrend.cz

Ventilátory Limodor F/M - nejtišší ventilátory na trhu

Ventilátor LIMODOR F/M je ověřeným výsledkem neustálého technického vývoje firmy Limot orientovaného na budoucnost. Je odpovědí výroby na průzkum požadavků zákazníka – vysoký uživatelský komfort, estetický design, nejlepší technické řešení a absolutně jednoduchá montáž a údržba.

Svou funkci plní v rodinných a bytových domech, administrativních budovách a hotelových komplexech. Nehlučným, bezpečným a efektivním odvětráváním sprchových koutů, koupelen, WC, saun, kuchyní, komor, sklepů, společenských místností, kanceláří a podobně. Bílý plastový kryt na stěně nebo v podhledu je jediná viditelná část ventilátoru, elegantně dotváří interiér místnosti. Větrací výkon je podle typu 60 – 100 m3 / hod. O kvalitě říká i fakt, že je poskytována záruka 5 let.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Zdravá škola – školy šetrné ke zdraví dětí i učitelů

20.2.2018 | pracovní skupina Zdravé vnitřní prostředí České rady pro šetrné budovy
První dotační tituly podporující energetickou úspornost budov pomohly školám zateplit a snížit energetické ztráty. Velkým problémem, o kterém se tolik nehovoří, je ovšem i špatná akustika a nedostatečné osvětlení. Pokud Vás téma zajímá, srdečně vás zveme i na doprovodný program Aquathermu Praha.

Profesionální chladicí a mrazicí technika je často málo úsporná

28.1.2018 | redakce podle tiskové zprávy
Průměrná zařízení pro uchovávání potravin a jejich komerční prezentaci v supermarketech, hotelech, restauracích, barech a jídelnách spotřebují značné množství energie. Na rozdíl od chladniček a mrazniček pro domácnosti nejsou profesionální spotřebiče označovány energetickým štítkem.

EU rekuperaci nenařizuje, nová legislativa ale požaduje NZEB

20.1.2018 | redakce
V prosinci jsme zveřejnili článek "Pomoc, rekuperace! Aneb jak nám Evropská unie zdražila byty", který byl reakcí na téměř jedovatý koktejl informací, který média namixovala o NZEB, rekuperaci a cenách nemovitostí. O reakci jsme nyní požádali i firmy, které rekuperaci nabízejí.

Témata 2018

Partneři - Větrání a klimatizace

logo ATREA
logo ebm-papst
logo Ziehl-Abegg
logo JANKA ENGINEERING
logo ZEHNDER
 
 

Aktuální články na ESTAV.czOdstraňte prach, piliny, písek i vylité tekutiny s jedním vysavačemU domu jim postavili dálnici. Architekti našli řešení, dům prošel kompletní renovacíNovinky Zehnder pro zdravé, komfortní a elegantní vytápění a větrání s rekuperacíPředpověď budoucího vývoje pražského rezidenčního trhu není vůbec příznivá