Panasonic představuje novou řadu RAC MULTI SPLIT

Datum: 14.7.2016  |  Organizace: Panasonic (divize tepelná čerpadla a klimatizace)  |  Firemní článek

Nová venkovní jednotka s nižším výkonem rozšiřuje nabídku značky Panasonic o velmi praktické a zároveň cenově dostupné řešení pro vytápění i chlazení domu s malými místnostmi, což je typické pro moderní stavby.

Panasonic (divize tepelná čerpadla a klimatizace)
Thámova 13
186 00 Praha 8

tel.:+420 236 032 511, call centrum +420 236 032 911
e-mail:
web:www.aircon.panasonic.eu

Společnost Panasonic nedávno představila novou řadu dělených klimatizačních jednotek typu multi split. Vychází ze současné řady RAC a nabízí celou řadu novinek, aby si z nich mohl vybrat skutečně každý. Tím se zvyšuje i konkurenceschopnost značky.

Jednou z novinek je model CU-2E12SBE s nižším výkonem než jeho předchůdci. Nová venkovní jednotka s nižším výkonem rozšiřuje nabídku značky Panasonic o velmi praktické a zároveň cenově dostupné řešení pro vytápění i chlazení domu s malými místnostmi, což je typické pro moderní stavby. Sadu CU-2E12SBE mohou tvořit dvě venkovní jednotky s výkonem 1,6 kW, skvělá varianta pro instalaci do dvou menších pokojů.

Nové dělené venkovní jednotky typu multi split rovněž nabízejí nové možnosti připojení, díky nimž jsou kompatibilnější s větším množstvím vnitřních jednotek. Nová venkovní jednotka Panasonic s vysokým výkonem, CU-3E23SBE, je vybavena třemi výstupními porty, což umožňuje flexibilnější práci jak při instalaci, tak i pro koncové uživatele.


Také jednotky CU-2E15SBE a CU-2E18SBE se dvěma porty se dočkaly vylepšení, aby se zvýšily jejich možnosti konektivity. Model CU-2E15SBE lze nyní připojit k vnitřním jednotkám 2,5 kW a 3,5 kW, model CU-2E18SBE pak k jednotkám 2,5 kW a 5 kW. Dělené venkovní jednotky Panasonic typu multi split lze rovněž připojit až k pěti vnitřním jednotkám, což umožňuje instalovat rozsáhlé klimatizační systémy.

Nové dělené jednotky typu multi split nabízejí velmi účinný a úsporný provoz v kombinaci s vnitřními jednotkami špičkových řad Panasonic Etherea a TZ. Díky kombinaci dělených kondenzátorů a vysoce výkonných vnitřních jednotek nabízí Panasonic nejvyspělejší, nejúčinnější a nejekologičtější systém chlazení a vytápění na současném trhu.

Pro více informací o produktech Panasonic navštivte stránky www.aircon.panasonic.eu.

 

Témata 2018

Partneři - Větrání a klimatizace

logo ebm-papst
logo ZEHNDER
logo JANKA ENGINEERING
logo Ziehl-Abegg
logo ATREA
 
 

Aktuální články na ESTAV.czPlasty vydrží nejdéle v užitku ve stavebnictvíKarlovarský hotel Thermal se začne opravovat na konci rokuUmění recyklace: Staré cihly rozdrtí a tvoří z nich novéOd noci je uzavřen Libeňský most, tramvaje jsou odkloněny