Den otevřených dveří u příležitosti představení nových prostorů

Datum: 14.8.2017 4:19  |  Organizace: A - INVENT s.r.o.  |  Firemní zpráva

Firma A-INVENT s.r.o. je výhradní dovozce decentrálních větracích systémů inVENTer a dodavatel teplovzdušných solárních panelů AIR-INVENT.

A - INVENT s.r.o.
Strakonická 537
34101 Horažďovice

tel.:376 382 177
e-mail:
web:www.inventer.cz

Všichni bezpochyby víme, že téma větrání získává v posledních letech stále více a více na významu. Odstranění vlhkosti a plísní, čistý vzduch pro alergiky, úspora energie pomocí zpětného zisku tepla, zachování hodnoty budov, to jsou témata, o kterých je stále častěji slyšet a o kterých se píše čím dál tím víc. U příležitosti přestěhování kanceláře firmy do nových prostorů, pořádá firma A-INVENT s.r.o. DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Nechte se pořádně informovat o tématu větrání hned z první ruky, prohlédněte si modely větracích systémů pro novostavby i rekonstrukce v provozu a rozšiřte si Vaše vědomosti o decentrálních větracích systémech.

Samozřejmě bude poskytnuto i malé občerstvení ve formě rautu.

Akce se bude konat v Horažďovicích, Husovo náměstí 148 v pátek 8. září 2017 od 11:00 do 18:00

V případě zájmu účastnit se Dne otevřených dveří zašlete prosím mailem na adresu info@inventer.cz informaci, že se akce zúčastníte a to do 24. 08. 2017. Již nyní firma A-INVENT s.r.o. těší na Vaši návštěvu.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Skončil workshop na téma komerční chlazení

31.10. 19:58   Pro dosažení vyšší bezpečnosti potravin a úspory nákladů pomocí nejmodernějších chladicích technologií Eurovent Middle East uspořádal seminář zaměřený na obchodní chlazení. více >>>

Antialergické pokoje v brněnském hotelu AVANTI

31.10.2017 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Pokoje pro osoby se sníženou schopností pohybu a orientace mají své jasné požadavky. Čím jsou specifické pokoje pro alergiky?

Nejnovější odborné poznatky z oblasti větrání a klimatizace pro budovy s téměř nulovou spotřebou energie

19.10.2017 | redakce
Právě probíhá konference Klimatizace a větrání 2017. Mottem konference je „Větrání a klimatizace pro budovy s téměř nulovou spotřebou energie“. Konference se koná v Autoklubu ČR v Praze.

Experimentálne meranie toxických látok vo vnútornom vzduchu pred a po obnove bytového domu a vykurovanie

9.10.2017 | Ing. Imrich Sánka, Stavebná fakulta STU Bratislava, Katedra Technických zariadení budov
Táto práca skúma vplyv energetickej rekonštrukcie na kvalitu vnútorného prostredia v bytovom dome. Koncentrácia oxidu uhličitého bola monitorovaná v spálňach dvadsiatich bytov. Priemerná koncentrácia oxidu uhličitého bola vyššia po obnove bytového domu.

Projekty 2017

Partneři - Větrání s rekuperací

logo ELEKTRODESIGN VENTILÁTORY
logo VAILLANT
logo SYSTEMAIR

Partneři - Větrání a klimatizace

logo JANKA ENGINEERING
logo ATREA
logo ebm-papst
logo ZEHNDER
logo Ziehl-Abegg
logo AHI-CARRIER
 
 

Aktuální články na ESTAV.czPraha prodloužila lhůtu posouzení vlivu stavebních předpisůKermi Quickfinder – jednoduchá kalkulace pro zjištění vhodného otopného tělesaSoutěž o střechu SATJAM zdarma zná vítězeNetradiční formy bydlení: Lofty, podkroví, mobilní domky, přírodní stavitelství