Den otevřených dveří u příležitosti představení nových prostorů

Datum: 14.8.2017 4:19  |  Organizace: A - INVENT s.r.o.  |  Firemní zpráva

Firma A-INVENT s.r.o. je výhradní dovozce decentrálních větracích systémů inVENTer a dodavatel teplovzdušných solárních panelů AIR-INVENT.

A - INVENT s.r.o.
Strakonická 537
34101 Horažďovice

tel.:376 382 177
e-mail:
web:www.inventer.cz

Všichni bezpochyby víme, že téma větrání získává v posledních letech stále více a více na významu. Odstranění vlhkosti a plísní, čistý vzduch pro alergiky, úspora energie pomocí zpětného zisku tepla, zachování hodnoty budov, to jsou témata, o kterých je stále častěji slyšet a o kterých se píše čím dál tím víc. U příležitosti přestěhování kanceláře firmy do nových prostorů, pořádá firma A-INVENT s.r.o. DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Nechte se pořádně informovat o tématu větrání hned z první ruky, prohlédněte si modely větracích systémů pro novostavby i rekonstrukce v provozu a rozšiřte si Vaše vědomosti o decentrálních větracích systémech.

Samozřejmě bude poskytnuto i malé občerstvení ve formě rautu.

Akce se bude konat v Horažďovicích, Husovo náměstí 148 v pátek 8. září 2017 od 11:00 do 18:00

V případě zájmu účastnit se Dne otevřených dveří zašlete prosím mailem na adresu info@inventer.cz informaci, že se akce zúčastníte a to do 24. 08. 2017. Již nyní firma A-INVENT s.r.o. těší na Vaši návštěvu.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Zdravá škola – školy šetrné ke zdraví dětí i učitelů

20.2.2018 | pracovní skupina Zdravé vnitřní prostředí České rady pro šetrné budovy
První dotační tituly podporující energetickou úspornost budov pomohly školám zateplit a snížit energetické ztráty. Velkým problémem, o kterém se tolik nehovoří, je ovšem i špatná akustika a nedostatečné osvětlení. Pokud Vás téma zajímá, srdečně vás zveme i na doprovodný program Aquathermu Praha.

Profesionální chladicí a mrazicí technika je často málo úsporná

28.1.2018 | redakce podle tiskové zprávy
Průměrná zařízení pro uchovávání potravin a jejich komerční prezentaci v supermarketech, hotelech, restauracích, barech a jídelnách spotřebují značné množství energie. Na rozdíl od chladniček a mrazniček pro domácnosti nejsou profesionální spotřebiče označovány energetickým štítkem.

EU rekuperaci nenařizuje, nová legislativa ale požaduje NZEB

20.1.2018 | redakce
V prosinci jsme zveřejnili článek "Pomoc, rekuperace! Aneb jak nám Evropská unie zdražila byty", který byl reakcí na téměř jedovatý koktejl informací, který média namixovala o NZEB, rekuperaci a cenách nemovitostí. O reakci jsme nyní požádali i firmy, které rekuperaci nabízejí.

Témata 2018

Partneři - Větrání s rekuperací

logo VAILLANT
logo ELEKTRODESIGN VENTILÁTORY
logo SYSTEMAIR

Partneři - Větrání a klimatizace

logo Ziehl-Abegg
logo JANKA ENGINEERING
logo ebm-papst
logo ZEHNDER
logo ATREA
 
 

Aktuální články na ESTAV.czOdstraňte prach, piliny, písek i vylité tekutiny s jedním vysavačemU domu jim postavili dálnici. Architekti našli řešení, dům prošel kompletní renovacíNovinky Zehnder pro zdravé, komfortní a elegantní vytápění a větrání s rekuperacíPředpověď budoucího vývoje pražského rezidenčního trhu není vůbec příznivá