Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

ROTEX HPSU COMPACT - topíme vzduchem, sluncem a rotexem

Čtyři roční období – komfortní vnitřní prostředí 365 dní

Pohodlné teplo v zimě, příjemné chlazení v létě. Variabilní tepelné čerpadlo ROTEX HPSU compact snižuje náklady na vytápění na minimum. Tepelné čerpadlo Rotex HPSU compact je vhodné pro zákazníky, kteří hledají pohodlný, ekologicky účinný topný systém, který je navíc velmi kompaktní a spoří na provozních nákladech a chrání životní prostředí.
Vlastnosti
  • Tepelné čerpadlo vzduch – voda je vhodné pro novostavby, nízkoenergetické domy i rekonstrukce: lze připojit na podlahové topení i stávající radiátory
  • Kombinuje vnitřní a venkovní jednotku, možnost připojení k podlahovému vytápění, konvektoru tepelného čerpadla a solárním panelům
  • Tepelné čerpadlo topí, chladí a ohřívá teplou užitkovou vodu až do 80 °C
  • Invertorové kompresory a zásobníky na teplou užitkovou vodu se vyrábí v Brně v továrně Daikin Device CZ, venkovní jednotky se vyrábí v Plzni v továrně Daikin Industries CZ a vnitřní jednotka se kompletuje v továrně Rotex GmbH (člen skupiny Daikin)
  • Nejlepší celoroční účinnosti je dosahováno v nejběžnějším teplotním rozsahu: COP až 4,02 (dle EN14511, A7/W35)
  • Moderní ovládání pro koncové uživatele pomocí smartphonu s aplikací Rotex
  • Zařízení Rotex jsou v České republice dostupná přes společnost Enbra a.s
Daikin Airconditioning Central Europe - Czech Republic spol. s r.o.
logo Daikin Airconditioning Central Europe - Czech Republic spol. s r.o.

Zastoupení firmy DAIKIN pro ČR - tepelná čerpadla DAIKIN, zásobníky TV, čističky vzduchu, klimatizační jednotky, Fan-coil jednotky, chladící jednotky - pro bytové domy, komerční sféru i průmyslové aplikace.

 
 
Reklama