Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nová řada klimatizací Aermec s dezinfekčními účinky

Firma Aermec zareagovala na zvýšené nároky na důkladnou hygienu vzduchu v uzavřených prostorech novou řadou klimatizací FCZ_H.

Na potřeby najít systémová řešení, která zabrání nebo minimalizuje šíření nákazy v souvislosti s pandemií koronaviru Sars-CoV-2 zejména v nemocnicích, zdravotnických zařízeních či domech s pečovatelskou službou, zareagoval přední světový výrobce klimatizací Aermec, novou řadou FCZ_H a FCZI_H vybavenou nejmodernějšími zařízeními na čištění vzduchu.

Řada FCZ_H, založená na sérii FCZ (vlajková loď mezi fancoilovými jednotkami AERMEC), v sobě spojuje dobře známé vlastnosti tichého provozu, spolehlivosti, nízké spotřeby energie a elegantního designu se specifickým dezinfekčním působením fotokatalytického systému, je vhodná rovněž pro použití v prostředí kanceláří, kosmetických salonů i v domácnosti s lidmi trpícími alergiemi nebo nedostatečnou imunitou atd.

Řadu FCZ_H lze považovat za aktivní preventivní opatření, protože je vybavena dezinfekčními zařízeními na čištění vzduchu.

Společnost COMPLETE CZ je výhradním distributorem společnosti Aermec v České republice.

Více informací naleznete na www.completecz.cz/novinky/

COMPLETE CZ, spol. s r.o.
logo COMPLETE CZ, spol. s r.o.

COMPLETE CZ je česká společnost s více než 13 000 realizací klimatizační a chladicí techniky s know-how výrobců HVAC. Jsme výhradním distributorem společnosti AERMEC a Mitsubishi Heavy Industries na českém trhu.

 
 
Reklama