Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Nový CO2 Service Checker pro řadu kondenzačních jednotek Panasonic CR

Zařízení lze použít pro uvádění do provozu, údržbu a odstraňování problémů u všech modelů Panasonic CO2. To uživateli umožňuje rychlý a spolehlivý přístup k datům svých kondenzačních jednotek.

Kondenzační jednotky řady Panasonic CR využívají přírodní chladivo CO2 a přinášejí uživateli řadu výhod – především úsporu energie, spolehlivý výkon, nízkou hladinu hluku a malé náklady na instalaci i servis.

CO2 jednotky se ideálně hodí například do supermarketů, prodejen se smíšeným zbožím nebo na čerpací stanice. Poskytují spolehlivé řešení pro skladování čerstvých potravin při optimální teplotě. Právě spolehlivost je pro zmiňované prodejce mimořádně důležitá, protože dopady výpadku systému chlazení mají za následek značné ztráty výrobků. Řada Panasonic CR je rovněž kompatibilní se systémy vzdálené správy, pomocí kterých lze jednotky snadno monitorovat. Jde o nejpoužívanější systémy na trhu od značek jako CAREL, Eliwell nebo Danfoss, které zajišťují zaznamenávání, monitorování nebo hlášení teplot v celém systému kondenzačních jednotek CO2.
Pokud ovšem výše uvedené systémy nemá uživatel k dispozici, je CO2 Service Checker užitečným nástrojem pro správu jednotek a jejich monitoring v reálném čase.

CO2 Service Checker se skládá z fyzického převodníku USB-RS485 a ovladačů DRX od společnosti Panasonic a softwaru Device Manager, který je k dispozici ke stažení online. Device Manager je software pro operační systém Windows, používaný pro správu a instalaci zařízení. Software lze použít k vytvoření a uložení mapování parametrů a jeho přenosu do a z řídicí jednotky pomocí několika kliknutí.

více informací o CO2 jednotkách i dalších produktech Panasonic


Panasonic (divize tepelná čerpadla a klimatizační technika)
logo Panasonic (divize tepelná čerpadla a klimatizační technika)

Společnost Panasonic je jedním z předních světových výrobců klimatizačních systémů a tepelných čerpadel. V tomto oboru má přes 60 let zkušeností. Své produkty vyváží do více než 120 zemí a dosud vyrobila více než 200 miliónů kompresorů.

 
 
Reklama