Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Klimatizační jednotka do podhledu s vysokým výstupním tlakem

Klimatizační podhledové jednotky Daikin s vysoký externím statickým tlakem ESP až 200 Pa jsou ideální pro velké prostory. Vyznačují se unifikací pro zjednodušené využití chladiv R-32 a R-410A.

Vysoký externí statický tlak ESP až 200 Pa usnadňuje napojit na jednotky rozsáhlou síť výdechů a mřížek. Možnost měnit tlak ESP pomocí kabelového dálkového ovládání dovoluje optimalizovat objem dodávaného vzduchu. Pro objekty s více jednotkami je výhodné jejich připojení do rozsáhlejšího systému správy budovy.

Pro design místností je důležité diskrétní ukrytí v podhledu: vidět jsou pouze sací a výdechové mřížky.

Snížená spotřeba energie díky speciálně vyvinutým stejnosměrným motorům ventilátorů a jejich řízení. Pro připojení DIII není nutný doplňkový adaptér.

Projektantům a instalačním technikům ulehčuje práci flexibilita jednotek. Sání vzduchu lze přepnout ze sání zezadu na sání zespoda. Standardem flexibility je i vestavěné čerpadlo pro odvod kondenzátu se zdvihem 625 mm, které zajistí skrytí odvodu v podhledu a zjednodušuje a urychluje instalaci.

Daikin Airconditioning Central Europe - Czech Republic spol. s r.o.
logo Daikin Airconditioning Central Europe - Czech Republic spol. s r.o.

Zastoupení firmy DAIKIN pro ČR - tepelná čerpadla DAIKIN, zásobníky TV, čističky vzduchu, klimatizační jednotky, Fan-coil jednotky, chladící jednotky - pro bytové domy, komerční sféru i průmyslové aplikace.

 
 
Reklama