Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Rozšíření výrobního závodu ZIEHL-ABEGG – Průmysl 4.0

Datum: 16.6.2018  |  Organizace: Ziehl-Abegg s.r.o. Brno  |  Firemní článek

Výrobce ventilátorů Ziehl-Abegg rozšířil svoji výrobu o vlastní produkci klíčových komponentů ze speciálních umělých hmot. Otevřeli jsme nový moderní výrobní závod a tímto krokem jsme se přiblížili k dosažení konceptu „Průmysl 4.0“.

Ziehl-Abegg s.r.o. Brno
Škrobárenská 485/14
617 00 Brno

tel.:+420 545 421 690
e-mail:
web:www.ziehl-abegg.com
© Fotolia.com
© Fotolia.com

Koncept „Průmysl 4.0“ vychází z dokumentu, který byl představen na veletrhu v Hannoveru v roce 2013. První vize této tzv. čtvrté průmyslové revoluce se ale objevily už v roce 2011. Podle této myšlenky vzniknou „chytré továrny“, které budou využívat kyberneticko-fyzikální systémy. Tyto systémy převezmou opakující se a jednoduché činnosti, které v dnešní době vykonávají lidé.

Ziehl-Abegg zprovoznil nový výrobní závod na výrobu dílů ze speciálních umělých hmot technologií vstřikováním. Nový integrovaný systém zabezpečuje tak vysokou kvalitu, že míra chybovosti ve výrobě je nulová. Video ze slavnostního zahájení této výroby ve městě Kupferzell za účasti německé ministryně průmyslu:

 

Datum: 16.6.2018
Organizace: Ziehl-Abegg s.r.o. BrnoSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2019

technická podpora výrobců

Partneři - Větrání a klimatizace