Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Soutěž - Projekt Haier 2014

Společnost SOKRA s.r.o. vyhlašuje soutěž o Projekt Haier 2014. Do soutěže je možné přihlásit jakýkoliv projekt týkající se produktové řady klimatizační techniky Haier.

Produktová řada klimatizačních jednotek Haier nabízí komplexní řešení pro veškeré aplikace vyžadující chlazení a vytápění v oblasti od rezidenčních až po velké komerční prostory. Jednotky Haier jsou navrženy s maximálním důrazem na nízké investiční náklady, vysokou kvalitu zpracování a nízké provozní náklady.

Do soutěže se může přihlásit investor, projekční společnost a instalační firma. Každý přihlášený projekt bude posouzen dle "Pravidel soutěže". Projekty budou vyhodnoceny a oceněny hodnotnými cenami.

Více informací a pravidla soutěže naleznete na www.haier-klimatizace.cz. Hodnocení komisí, která stanoví dle pravidel soutěže výsledné pořadí.


Soutěž o projekt 2014
SOKRA, s.r.o.
logo SOKRA, s.r.o.

Klimatizace, chlazení, příslušenství pro montáž chlazení a klimatizace. Výhradní dovozce split a VRF systémů HAIER, absorpčních jednotek pro chlazení a vytápění BROAD a ventilátorových konvektorů, tepelných čerpadel a chladičů kapalin GALLETTI. 3 roky ...