Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Zdravotnické provozy, laboratoře, farmaceutický průmysl se vzduchotechnikou REMAK

Datum: 3.12.2014 6:00  |  Organizace: REMAK, a. s.  |  Firemní zpráva

Aplikační řešení společnosti REMAK je uzpůsobeno snadné čistitelnosti, aplikace UV záření a použití sanačních prostředků s nízkými koncentracemi chlornanů, chloridů, chlorečnanů, peroxidů (např. peroxid vodíku H2O2), ozónu (O3).

REMAK, a. s.
Zuberská 2601
756 61 Rožnov pod Radhoštěm

tel.:800 555 345, 571 877 778
e-mail:
web:www.remak.eu

Hygienické nebo také čisté provozy kladou zvláštní důraz na čistotu. Typickými zástupci jsou zdravotnické provozy a laboratoře, výroba polovodičů, nanotechnologie, farmaceutický průmysl. Hygienické provozy vyžadují nezávadné a komfortní prostředí a vzduchotechnika je jediný nástroj pro dosažení těchto cílů.

V případě nemocnic znamená nezávadné a komfortní prostředí zkrácení ozdravného pobytu pacienta a vyšší výkonnost a kvalitu práce lékařů i sester. Výsledkem je průměrně vyšší spokojenost pacientů a vyšší kapacita zdravotnického zařízení.

Aplikační řešení společnosti REMAK je proto po všech stránkách uzpůsobeno snadné čistitelnosti, aplikace UV záření a použití sanačních prostředků s nízkými koncentracemi chlornanů (např. chlornan sodný NaClO), chloridů, chlorečnanů, peroxidů (např. peroxid vodíku H2O2), ozónu (O3) atd.

zdravotnické provozy a laboratoře, výroba polovodičů, nanotechnologie, farmaceutický průmysl vzduchotechnika Remak
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Digestoř může být v kuchyni nedocenitelný pomocník, ilustrační obrázek redakce TZB-info

Test digestoří 2019

19.1. 2:51   V časopise dTest 1/2019 byl publikován test digestoří. Testovány byly nejjednodušší digestoře za tisícovku, ale i čtyři mnohonásobně dražší svislé zabudované digestoře. více >>>

Fyzická aktivita a kvalita vnitřního prostředí

14.1.2019 | Bc. Tomáš Kops
Jaký vliv má fyzická aktivita člověka na produkci CO2 v interiéru a jaké množství vzduchu je potřebné pro udržení koncentrace oxidu uhličitého na požadované úrovni?
ZŠ Komenského ze Slavkova u Brna, vizualizace s akustickými opatřeními, zdroj CZBGC

Přání do nového roku – ve zdravé škole zdravý vzduch?

27.12.2018 | redakce
Často si přejeme v novém roce hodně zdraví. Nevyhovující vnitřní prostředí je strašákem řady českých škol. Popřejme tedy zdraví i našim školákům s tím, že nezůstane jen u přání, ale budou následovat činy.

Rozhovor: Rekuperační jednotka s chlazením a elektrokotel s plynulým řízením výkonu

27.12.2018 | redakce
Roman Šalomoun a Roman Průša ze společnosti Jablotron Living Technology v rozhovoru pro TZB-info představili nový elektrokotel Volta a doplněk CoolBreeze k větrací jednotce Futura. Oba výrobky jsou součástí portfolia výrobků vyvíjených pro výstavbu domů, rodinných domů, v nízkoenergetickém standardu NZEB, který bude obecně závazný již od 1. 1. 2020.

Problematické větrání na základní škole Březina

26.12.2018 | Jakub Král , doktorand-stip. AdMaS - vědecký pracovník, Ústav pozemního stavitelství FS VUT Brno
Měření probíhalo v učebně základní školy v Březině. Základní škola slouží svému účelu od roku 1912. Okenní otvory jsou tvořeny plastovými rámy a jsou zaskleny dvojsklem. Dva okenní otvory učebny jsou opatřeny tzv. „větrací rekuperační“ klapkou.
diskuse: 1 příspěvek, 31.12.2018 10:44

Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Partneři - Větrání a klimatizace