Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Integrace klimatizací do nadřazených řídicích systémů

Výrobce řídicích systémů TRONIC 2000, se v posledních letech věnuje i integraci klimatizací.

Mnoho výrobců technologických zařízení pro vytápění, větrání a klimatizaci se snaží více či méně úspěšně nabízet i jejich řízení. Jsou vedeni snahou nabídnout zákazníkovi komplexní řešení, dodat zakázku „na klíč“. Bohužel ani ta nejlepší řešení z dílen těchto výrobců nejsou schopna nahradit integrovaný řídicí systém, který jako jediný může zajistit opravdu kvalitní řízení tj. součinnost všech technologií, dosažení maximálních úspor, bilancování energií a to se zajištěním maximálního komfortu uživatele.

Proto se TRONIC CONTROL, výrobce řídicích systémů TRONIC 2000, v posledních letech systematicky věnuje integraci klimatizací. Cílem je dodávat řešení do vlastních zakázek, ale nabízí i převodníky mezi klimatizací a řídicími systémy jiných výrobců. Systémy TRONIC 2000 disponují více komunikačními rozhraními – ModBus RTU, ModBus TCP, KNX, CAN, OpenTherm, MBus. Od roku 2007 jsou všechny systémy v základu vybaveny také rozhraním Ethernet. Samozřejmostí je možnost připojení LON zařízení přes externí převodníky.

Tronic Control s.r.o.
logo Tronic Control s.r.o.

Tronic Control s.r.o. je předním českým výrobcem řídicích systémů TRONIC 2000 pro oblast vytápění, větrání a chlazení. Firma se kromě hlavní náplně, tj. vývoje, výroby a nasazování těchto systémů, zaměřuje na komplexní dodávky vytápění a chlazení, kde však ...

 
 
Reklama