Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Polyuretanové hadice se zvýšenou teplotní odolností PUR TM

Polyuretanové hadice vyztužené ocelovou spirálou PUR TM se zvýšenou teplotní odolnosti do 104°C a 140°C. Vhodné pro sání a odsávání abrazivních látek. Průměry od 20 mm do 500 mm. ATH INTERNATIONAL

Průmyslové hadice PUR TM vyrobené ze speciálně upraveného polyuretanu odolávajícímu vyšším teplotám než klasické polyuretanové hadice, které snesou teploty do 80 - 85°C.

ATH INTERNATIONAL nabízí dva typy těchto teplotně odolnějších hadic:

  • PUR TM104 odolávající teplotě do 104°C
  • PUR TM140 odolávající teplotě až do 140 °C

Hadice typu PUR TM jsou určený pro odsávací zařízení, systémy pro gravitační a pneumatický transport abrazivních částic, ventilační a odprašovací systémy, aplikace se zvýšenou pracovní teplotou. Jsou správnou volbou při odsávaní abraziv v dřevním a keramickým průmyslu, transportu horkých granulátu, prášku a sypkých látek, odsávaní horkého vzduchu a výparu. Hadice PUR TM jsou dostupné v průměrech od 20 mm do 500 mm a různých tloušťkách stěn.

ATH INTERNATIONAL řeší i nestandartní zakázky. Pokud jste vhodný průměr nebo typ hadice v naší nabídce nenašli, neváhejte nás kontaktovat a my se Vám pokusíme vyhovět.

ATH INTERNATIONAL
logo ATH INTERNATIONAL

Flexibilní, spirálové, odsávací, průmyslové hadice. Hadice pro dřevozpracující, nábytkářský, potravinářský, zemědělský, stavební, chemický a jiný průmysl. Pro sání pilin, hoblin, prachu, potravin, alkoholu, obilí, kukuřice. Odsávání chemikálií, výparů, ...

 
 
Reklama