Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Kompletní systém ATREA se vyplatí, 2. kolo soutěže stále probíhá!

V pátek 22. 7. proběhlo předání certifikátu výherkyni 1. kola naší soutěže o kompletní systém pro vytápění a větrání. Stala se jí Dagmar Holubová ze Svítkova, která zaslala nejpřesnější odpověď na soutěžní otázku.

Každý, kdo v době trvání soutěže nakoupil systém od společnosti ATREA a odpověděl na soutěžní otázku "Jaká je celková délka nové výrobní haly společnosti Atrea v Jablonci nad Nisou (v mm)?", měl možnost získat všechny peníze za výrobky ATREA zpět!

Certifikát předal šťastné výherkyni Dagmar Holubové vedoucí obchodu pro ČR a SR společnosti ATREA Tomáš Kott.
Certifikát předal šťastné výherkyni Dagmar Holubové vedoucí obchodu pro ČR a SR společnosti ATREA Tomáš Kott.

Správná odpověď na soutěžní otázku byla 111.743 mm a vítězka soutěže zaslala odpověď lišící se o pouhých 9 mm.
Paní Holubová, která rekonstruuje starší dům, nám hrdě ukázala instalovanou rekuperační jednotku vč. příslušenství a už teď se těší, jak díky tomuto systému v budoucnu ušetří na provozních nákladech.

2. kolo soutěže stále probíhá

Velice nás těší zájem o soutěž v 1. kole a tak ihned po jeho skončení soutěž pokračuje 2. kolem, které trvá až do 31. 12. 2016. Uvažujete-li o nákupu systému pro vytápění a větrání, využijte tak kromě nesporných úspor v budoucnu i možnost získat takový systém nyní zcela zdarma!

Nákup kompletního systému společnosti ATREA se vyplatí.

ATREA s.r.o.
logo ATREA s.r.o.

Zásadním principem výrobního programu firmy ATREA s. r. o. je již od roku 1990 snižování energetické náročnosti provozu vzduchotechnických zařízení, hlavně uplatněním moderních rekuperačních výměníků, dokonalé vestavěné regulace a postupný přechod na plně ...

 
 
Reklama