Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

AxiTop difuzor pro axiální ventilátory o průměru 1 250 mm

Datum: 17.10.2016 8:01  |  Organizace: ebm-papst CZ s.r.o.  |  Firemní zpráva

Axiální ventilátor s rozměry 1250 mm od ebm-papst má nově optimalizované natočení lopatek. S lepší aerodynamikou a zároveň s použitím difuzoru může klesnout spotřeba energie až o 25 %.

ebm-papst CZ s.r.o.
Kaštanová 34a
620 00 Brno

tel.:544 502 411
e-mail:
web:www.ebmpapst.cz/cs/
ebm papst ebm-papst.cz axiální ventilátor mřížka difuzor axiTop

Tyto axiální ventilátory rozšiřují řadu ve spojení s difuzorem AxiTop. Celková účinnost je s lepší aerodynamikou a zároveň s použitím difuzoru zvýšena o více než 50 %. Díky své výkonné elektronice s kapacitou až 6 kW dosahují průtoku vzduchu až 65.000 m³ / h.

Tyto ventilátory jsou používány například v aplikacích na výrobu elektřiny, zemního plynu, kompresorových stanic, stejně jako ve velkých chladicích zařízeních a kondenzátorech.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Výsledky měření koncentrace CO<sub>2</sub> v&nbsp;ložnici při přirozeném větrání oknem

Výsledky měření koncentrace CO2 v ložnici

10.9.2018 | Ing. Petr Bohuslávek, redakce
Experiment měření koncentrace oxidu uhličitého v ložnici jsem provedl v únoru 2018 během jednoho týdne. Hodnoceny jsou koncentrace v průběhu noci, a to za různých režimů přirozeného větrání. Výsledky ukazují na významný vliv větrání na kvalitu vzduchu. Dokazují, že pouze přirozené větrání těsnými okny v současných developerských bytových novostavbách je nedostatečné.
diskuse: 2 příspěvky, poslední 17.09.2018 10:45

Novým prezidentem Eurovent je pan Naci Sahin

13.6. 7:11   V Oslo byl zvolen nový prezident pan Naci Sahin, generální ředitel tureckého výrobce FRITERM a zástupce turecké asociace ISKID (asociace výrobců v klimatizačních a chladicích zařízení) více >>>

Řízené větrání v bytových domech

13.6. 01:30   Čím se řídit při návrhu bytového větrání? Jaké jsou možné koncepty a vhodná ekonomická volba mezi centrální variantou a decentrální variantou? Srovnání a možnosti, které lze použít jak do novostavby, tak při rekonstrukci. více >>>

Témata 2018

technická podpora výrobců

Partneři - Větrání a klimatizace