AxiTop difuzor pro axiální ventilátory o průměru 1 250 mm

Datum: 17.10.2016 8:01  |  Organizace: ebm-papst CZ s.r.o.  |  Firemní zpráva

Axiální ventilátor s rozměry 1250 mm od ebm-papst má nově optimalizované natočení lopatek. S lepší aerodynamikou a zároveň s použitím difuzoru může klesnout spotřeba energie až o 25 %.

ebm-papst CZ s.r.o.
Kaštanová 34a
620 00 Brno

tel.:544 502 411
e-mail:
web:www.ebmpapst.cz
ebm papst ebm-papst.cz axiální ventilátor mřížka difuzor axiTop

Tyto axiální ventilátory rozšiřují řadu ve spojení s difuzorem AxiTop. Celková účinnost je s lepší aerodynamikou a zároveň s použitím difuzoru zvýšena o více než 50 %. Díky své výkonné elektronice s kapacitou až 6 kW dosahují průtoku vzduchu až 65.000 m³ / h.

Tyto ventilátory jsou používány například v aplikacích na výrobu elektřiny, zemního plynu, kompresorových stanic, stejně jako ve velkých chladicích zařízeních a kondenzátorech.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Kvalita vnitřního prostředí budov na počátku nového tisíciletí

7.3.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Kvalitu vnitřního prostředí budov na počátku nového tisíciletí lze řešit energeticky úsporně a tak, aby byly eliminovány negativní projevy průmyslové činnosti, dopravy atp. Základy legislativy a jaká zařízení lze využít, o tom se přenášelo na školení organizovaném společností Korado a.s.

Zdravá škola – školy šetrné ke zdraví dětí i učitelů

20.2.2018 | pracovní skupina Zdravé vnitřní prostředí České rady pro šetrné budovy
První dotační tituly podporující energetickou úspornost budov pomohly školám zateplit a snížit energetické ztráty. Velkým problémem, o kterém se tolik nehovoří, je ovšem i špatná akustika a nedostatečné osvětlení. Pokud Vás téma zajímá, srdečně vás zveme i na doprovodný program Aquathermu Praha.

Témata 2018

Partneři - Větrání a klimatizace

logo Ziehl-Abegg
logo ebm-papst
logo ATREA
logo JANKA ENGINEERING
logo JABLOTRON
logo ZEHNDER
 
 

Aktuální články na ESTAV.czWebinář: Otázky a odpovědi z Wienerberger fóra 2018 - Tepelná technikaČisté tržby mezinárodního koncernu Lindab v roce 2017 vzrostly na 826,6 mil. EURBřeclavská nemocnice vsadila na energetické úspory. Ročně na energiích ušetří okolo 40 %Luxusní a inteligentní bydlení ze staré prádelny vzniklo v Brně