Průmyslový areál společnosti Stavoklima byl oceněn v soutěži

Datum: 13.12.2017 01:00  |  Organizace: Stavoklima s. r. o.  |  Firemní zpráva

V tradiční soutěži PRESTA, neboli Prestižní stavba jižních Čech, získal areál naší společnosti Stavoklima čestné uznání v kategorii občanských a průmyslových novostaveb.

Stavoklima s. r. o.
Horní 2508/22
37004 České Budějovice

tel.:+420 387 001 931
e-mail:
web:www.stavoklima.cz


Čestné uznání PRESTA v kategorii OBČANSKÉ A PRŮMYSLOVÉ STAVBY – novostavby bylo uděleno průmyslovému areálu Stavoklima s.r.o. za komplexní a kvalitní realizaci. Výrobní areál je poskládán z logicky propojeného komplexu průmyslových objektů, které jsou soustředěny v jednom místě a propojují jednotlivé výrobní divize. Dispoziční řešení umožňuje v jednom objektu integrovat rozdílné funkce výrobního areálu, administrativní zázemí, vlastní výrobu a kvalitní zázemí se službami pro zaměstnance.

Vyhlašovatelé a organizátoři přehlídky „PRESTA JIŽNÍ ČECHY 2014–2016“ při této soutěži prezentují provedené a dokončené stavby v jižních Čechách v uvedených letech a tím se vždy snažili a snaží podpořit rozvoj stavebnictví v jihočeském regionu. Vyhlašovatelem je Český svaz stavebních inženýrů pod patronací hejtmana Jihočeského kraje a za spolupráce několika dalších organizací, včetně Jihočeského kraje.

  • Projektant: Doping, spol. s r.o., České Budějovice
  • Zhotovitel: Metrostav a.s., Praha
  • Stavebník: Stavoklima s.r.o., České Budějovice
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Kvalita vnitřního prostředí budov na počátku nového tisíciletí

7.3.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Kvalitu vnitřního prostředí budov na počátku nového tisíciletí lze řešit energeticky úsporně a tak, aby byly eliminovány negativní projevy průmyslové činnosti, dopravy atp. Základy legislativy a jaká zařízení lze využít, o tom se přenášelo na školení organizovaném společností Korado a.s.

Zdravá škola – školy šetrné ke zdraví dětí i učitelů

20.2.2018 | pracovní skupina Zdravé vnitřní prostředí České rady pro šetrné budovy
První dotační tituly podporující energetickou úspornost budov pomohly školám zateplit a snížit energetické ztráty. Velkým problémem, o kterém se tolik nehovoří, je ovšem i špatná akustika a nedostatečné osvětlení. Pokud Vás téma zajímá, srdečně vás zveme i na doprovodný program Aquathermu Praha.

Témata 2018

Partneři - Větrání a klimatizace

logo ZEHNDER
logo ebm-papst
logo JABLOTRON
logo ATREA
logo Ziehl-Abegg
logo JANKA ENGINEERING
 
 

Aktuální články na ESTAV.czTradiční český výrobce dveří CAG představí své novinky na veletrhu FOR HABITATNenechte si ujít to nejlepší z FOR HABITAT 2018 a přijďte již tento týden do Letňan!Moderní dům s tradičními prvky a velkou garážíV Chebu začala rekonstrukce kolejiště vlakového nádraží