Kompaktní větrací jednoty ETA K s deskovým rekuperátorem

Datum: 3.1.2018 4:49  |  Autor: Martin Havlík  |  Organizace: Airtrend s.r.o.  |  Firemní zpráva

Společnost Airtrend s.r.o. , výhradní dovozce německé značky Ruck Ventilatoren, představuje řadu kompaktních větracích jednotek ETA K s deskovým rekuperátorem, se vzduchovým výkonem do 3000m3/h.

Airtrend s.r.o.
Olešnice v Orlických horách 48
51783 Olešnice v Orlických horách

tel.:+420 774 121 063
e-mail:
web:www.airtrend.cz

Kompaktní větrací jednoty ETA K s deskovým rekuperátorem

Společnost Airtrend s.r.o. , výhradní dovozce německé značky Ruck Ventilatoren, představuje řadu kompaktních větracích jednotek ETA K s deskovým rekuperátorem, se vzduchovým výkonem do 3000m3/h. Zařízení jsou dodávána ve třech variantách pro různé způsoby umístění. Plochá jednotka ETA K..F pro instalaci pod strop, ETA K..H s horizontálním uspořádáním výstupů a ETA K..V s vertikálnímy výstupy a s izolací tloušťky 50mm která dovolí instalace i ve venkovním prostředí. Všechny jednotky ETA K jsou vybaveny klapkou pro obtok rekuperátoru v letním období a také teplovodním nebo elektrickým ohřívačem. Samozřejmostí je vestavěná autonomní regulace komunikující se systémy BMS, která uživatelům nabídne komfortní ovládání pomocí ovladače s barevným dotykovým displejem a volitelné funkce jako je například možnost řízení ventilátorů na konstantní tlak nebo průtok.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Kvalita vnitřního prostředí budov na počátku nového tisíciletí

7.3.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Kvalitu vnitřního prostředí budov na počátku nového tisíciletí lze řešit energeticky úsporně a tak, aby byly eliminovány negativní projevy průmyslové činnosti, dopravy atp. Základy legislativy a jaká zařízení lze využít, o tom se přenášelo na školení organizovaném společností Korado a.s.

Zdravá škola – školy šetrné ke zdraví dětí i učitelů

20.2.2018 | pracovní skupina Zdravé vnitřní prostředí České rady pro šetrné budovy
První dotační tituly podporující energetickou úspornost budov pomohly školám zateplit a snížit energetické ztráty. Velkým problémem, o kterém se tolik nehovoří, je ovšem i špatná akustika a nedostatečné osvětlení. Pokud Vás téma zajímá, srdečně vás zveme i na doprovodný program Aquathermu Praha.

Témata 2018

Partneři - Větrání a klimatizace

logo JANKA ENGINEERING
logo JABLOTRON
logo Ziehl-Abegg
logo ebm-papst
logo ZEHNDER
logo ATREA
 
 

Aktuální články na ESTAV.czTradiční český výrobce dveří CAG představí své novinky na veletrhu FOR HABITATNenechte si ujít to nejlepší z FOR HABITAT 2018 a přijďte již tento týden do Letňan!Moderní dům s tradičními prvky a velkou garážíV Chebu začala rekonstrukce kolejiště vlakového nádraží