Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

A-INVENT představí novinky na veletrhu AQUATHERM 2018

Větrací systém inVENTer zahájil desátý rok svého působení na českém a slovenském trhu s decentrálními větracími systémy.

A-INVENT představí novinky na veletrhu AQUATHERM 2018

Ani v minulém roce vývojové středisko nezahálelo, a proto bude moci firma A-INVENT s.r.o , výhradní dovozce tohoto systému pro zmiňované trhy, v průběhu roku představit převratné novinky, které tento produkt upevní na prvním místě v oblasti decentrálního větrání. U inVENTeru stále platí kvalita německého produktu a 100 % originalita. Jestli se chcete dozvědět více o nadcházejících novinkách, které vstoupí letos na trh navštivte veletržní stánek firmy A-INVENT s.r.o. v hale 2D číslo stánku 617 na veletrhu AQUATHERM konaném v Praze ve dnech 27. 2. do 2. 3. 2018. Každý návštěvník tohoto veletržního stánku obdrží jako bonus kupón na 10 % slevu na výrobky inVENTer®.

A - INVENT s.r.o.
logo A - INVENT s.r.o.

Decentrální - bezpotrubní - systém řízeného větrání s rekuperací - zpětným ziskem tepla - na bázi HIGHT-TECH keramického výměníku. A-INVENT s.r.o. je výhradním dovozcem inVENTeru pro ČR a SR dále je dovozcem tepelného čerpadla vzduch/voda ClimaCubus, ...

 
 
Reklama