Novým prezidentem Eurovent je pan Naci Sahin

Datum: 13.6.2018 7:11  |  Autor: Ing. Lenka Husáková, redakce  |  Zdroj: Eurovent

V Oslo byl zvolen nový prezident pan Naci Sahin, generální ředitel tureckého výrobce FRITERM a zástupce turecké asociace ISKID (asociace výrobců v klimatizačních a chladicích zařízení)

Nový prezident Euroventu pan Naci Sahin, generální ředitel FRITERM a zástupce turecké asociace ISKID
Nový prezident Euroventu pan Naci Sahin, generální ředitel FRITERM a zástupce turecké asociace ISKID

Na výroční schůzi Euroventu konané v Oslo byl zvolen nový prezident pan Naci Sahin, generální ředitel tureckého výrobce FRITERM a zástupce turecké asociace ISKID (asociace výrobců v klimatizačních a chladících zařízení) předchozího prezidenta Euroventu, pana Alexe Rasmussena.

Pan Naci Sahin pracoval od roku 1983 ve společnosti FRITERM (turecký výrobce), kde začínal jako strojní inženýr. Postupně sbíral zkušenosti v obchodě, výrobě, pozáručním servisu a plánování až se propracoval v roce 1996 na pozici generálního ředitele společnosti. Společnost FRITERM aktivně spolupracuje s několika asociacemi, včetně asociace ISKID. Pan Naci Sahin byl zvolen do rady asociace ISKID a jejím jménem začal úzce spolupracovat s Euroventem. V roce 2012 se stal členem rady Euroventu a ta jej následně zvolila předsedou a to od května 2018.

Během svého působení v pozici předsedy Euroventu by se rád soustředil na následující oblasti:
  • Posílení pozice Euroventu v Bruselu před evropskými institucemi.
  • Zvýšení spolupráce mezi tureckým a evropskými HVACR průmyslem.
  • Profesionalizace a zvýšení mezinárodních aktivit Euroventu.
  • Rozšíření členské základny Euroventu ve střední a východní Evropě s důrazem na jihovýchodní Evropu. Organizace Eurovent summitu v těchto regionech.
  • Rozvoj dlouhodobé koncepce asociace Eurovent s jasnými cíli nejen v Evropě ale i v mezinárodním měřítku.
  • Posílení finančních zdrojů Euroventu

Pokud vás zajímá, jaké budou jeho nejbližší kroky v nové funkci; jaká je pozice Turecka na HVACR trhu mezi Evropou a Asií nebo odpovědi na další profesní a osobní otázky přečtěte si celý rozhovor.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Ilustrační obrázek, stará škola, skanzen Zubrnice, foto D. Kopačková, redakce

Nejlepší dárek je bezpochyby zdraví. Ke Dni dětí tedy nadělme školákům vzduch

1.6.2018 | redakce
Školní třída není jako dříve – po zateplení je to dokonale těsné a nevětrající akvárium. Proč rodiče řeší zdraví a jídlo a už ne zdraví a vzduch? Nedostatek čerstvého vzduchu skutečně škodí zdraví. Přitom instalace jednotky přímo ve třídě je jednoduchá, s až 70% dotací a jednoduchou údržbou.

Smíšený bytový dům blízký pasivnímu standardu

11.5.2018 | redakce TZB-info
K nadstandardnímu bytovému domu patří vyšší úroveň technických zařízení budov. A jde-li navíc o energeticky úsporný dům, je na místě řízené větrání vybavené rekuperací.
diskuse: 1 příspěvek, 11.05.2018 07:35

Novinky ebm-papst CZ na veletrhu Aquatherm 2018

9.5.2018 | redakce
S jednatelem společnosti ebm-papst CZ Ing. Alešem Jakubcem redakce TZB-info hovořila mimo jiné o nové řadě radiálních ventilátorů RadiPac EC, axiálních ventilátorech AxiBlade a o jejich potenciálu při „retrofitu“ stávajících vzduchotechnických a klimatizačních jednotek.

Panasonic letos slaví 100 i 60 výročí

6.5.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Značka Panasonic je významným pojmem ve více oborech. Její letošní 60. výročí připomíná světově první kompaktní klimatizaci. Ovšem počátky působení v oboru TZB jsou starší, lze je datovat do třicátých let minulého století, kdy začalo být vyráběno elektrické sálavé topidlo.

Témata 2018

Tipy pro projektanty

Tabulky a výpočty

Partneři - Větrání a klimatizace

logo ATREA
logo ZEHNDER
logo ebm-papst
logo JANKA ENGINEERING
logo Ziehl-Abegg
logo JABLOTRON
 
 

Aktuální články na ESTAV.czArchitektonicky zdařilou továrnu na zpracování bambusu postavili z betonuObjem veřejných stavebních zakázek do června vzrostl o 82 procentPožadavky na doplňování pitné nebo užitkové vody do vodovodu – V.Bezúdržbové terasy Terrace Massive Pro