Novým prezidentem Eurovent je pan Naci Sahin

Datum: 13.6.2018 7:11  |  Autor: Ing. Lenka Husáková, redakce  |  Zdroj: Eurovent

V Oslo byl zvolen nový prezident pan Naci Sahin, generální ředitel tureckého výrobce FRITERM a zástupce turecké asociace ISKID (asociace výrobců v klimatizačních a chladicích zařízení)

Nový prezident Euroventu pan Naci Sahin, generální ředitel FRITERM a zástupce turecké asociace ISKID
Nový prezident Euroventu pan Naci Sahin, generální ředitel FRITERM a zástupce turecké asociace ISKID

Na výroční schůzi Euroventu konané v Oslo byl zvolen nový prezident pan Naci Sahin, generální ředitel tureckého výrobce FRITERM a zástupce turecké asociace ISKID (asociace výrobců v klimatizačních a chladících zařízení) předchozího prezidenta Euroventu, pana Alexe Rasmussena.

Pan Naci Sahin pracoval od roku 1983 ve společnosti FRITERM (turecký výrobce), kde začínal jako strojní inženýr. Postupně sbíral zkušenosti v obchodě, výrobě, pozáručním servisu a plánování až se propracoval v roce 1996 na pozici generálního ředitele společnosti. Společnost FRITERM aktivně spolupracuje s několika asociacemi, včetně asociace ISKID. Pan Naci Sahin byl zvolen do rady asociace ISKID a jejím jménem začal úzce spolupracovat s Euroventem. V roce 2012 se stal členem rady Euroventu a ta jej následně zvolila předsedou a to od května 2018.

Během svého působení v pozici předsedy Euroventu by se rád soustředil na následující oblasti:
  • Posílení pozice Euroventu v Bruselu před evropskými institucemi.
  • Zvýšení spolupráce mezi tureckým a evropskými HVACR průmyslem.
  • Profesionalizace a zvýšení mezinárodních aktivit Euroventu.
  • Rozšíření členské základny Euroventu ve střední a východní Evropě s důrazem na jihovýchodní Evropu. Organizace Eurovent summitu v těchto regionech.
  • Rozvoj dlouhodobé koncepce asociace Eurovent s jasnými cíli nejen v Evropě ale i v mezinárodním měřítku.
  • Posílení finančních zdrojů Euroventu

Pokud vás zajímá, jaké budou jeho nejbližší kroky v nové funkci; jaká je pozice Turecka na HVACR trhu mezi Evropou a Asií nebo odpovědi na další profesní a osobní otázky přečtěte si celý rozhovor.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Klimatizace ochlazují podniky i domácnosti už 116 let. Na jejich počátku stály špatně schnoucí barvy

11.8.2018 | redakce a ENBRA a.s.
Zájem tuzemských spotřebitelů o klimatizace neustále roste, jen v loňském roce se hodnota těchto zařízení dovezených ze zahraničí vyšplhala až na 10,7 miliardy korun. Kde se ale vlastně klimatizace vzala a jak se za posledních sto let změnila?
Svařování má řadu rizik, foto článek Ochrana zdraví při svařování, TZB-info

Svařování má řadu zdravotních rizik

2.8.2018 | redakce
Mezi hlavní zdravotní rizika při svařování a dělení materiálů patří ultrafialové a infračervené záření, popáleniny, vdechované dýmy, zplodiny a aerosoly, hlučnost a úraz elektrickým proudem.

Jaká je správná koncentrace CO2 ve zdravé budově?

9.7.2018 | Petr Kašík, obchodní ředitel skupiny Automation, AMiT, spol. s r.o.
Přes den v kanceláři nebo ve škole, večer doma v bytě nebo v rodinném domě – většinu času trávíme uvnitř budov a bereme to úplně samozřejmě. Málokdo však přemýšlí, zda vnitřní prostředí v budovách, kde trávíme tolik času, neovlivňuje naše zdraví a zda je prostředí co nejvíce podobné tomu přirozenému.

Představení novinek společnosti ebm-papst CZ na výročním setkání

9.7.2018 | Ing. Lenka Husáková, redakce
Společnost ebm-papst CZ pořádala 6. 6. 2018 v Brně již tradiční výroční setkání. Během prezentace zástupci společnosti představili novinky ve výrobním portfoliu. Jednatel společnosti Ing. Aleš Jakubec, MBA zmínil v poslední době tolik diskutovaný retrofit. Závěr oficiální části patřil praktické ukázce slovenské laserové technologie, která využívá pro chlazení právě ventilátory ebm-papst.

Témata 2018

technická podpora výrobců

Partneři - Větrání a klimatizace

 
 

Aktuální články na ESTAV.czAku-hřebíkovačky HITACHI Power Tools přinášejí volnost bez hadic a kompresorů„Soutěž o nejlepší projekt“ pro studenty od společnosti Wienerberger má své vítězeJak utlumit hluk ze stavebních prací? Postavte si stan!Na Vysočině přibylo do června 671 bytů, meziročně o 60 % více