Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

IVAR.SLW FILOMURO - fancoil určený nejčastěji k nástěnné podstropní montáži

Datum: 29.6.2018 02:00  |  Autor: Radislav Ardely  |  Organizace: IVAR CS spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

Umožňuje vytápění i vychlazování místností, jak samostatně, tak například v kombinaci s podlahovým vytápěním. Ideálním zdrojem pro Filomuro jsou tepelná čerpadla.

IVAR CS spol. s r.o.
Velvarská 9, Podhořany
277 51 Nelahozeves II

tel.:800 173 965, 315 785 211-12, Fax +420 315 785 213-14
e-mail:
web:www.ivarcs.cz
IVAR.SLW FILOMURO- fancoil
IVAR.SLW FILOMURO- fancoil

FILOMURO svým vzhledem spíše připomíná vnitřní klimatizační jednotku než fancoil a s tímto úmyslem byl i konstruován. Tomu také odpovídá vybavení základního modelu s regulací typu Q, kdy je již součástí dodávky nejen dotykový ovládací displej, umístěný na jednotce, ale i příjemné dálkové ovládání.

FILOMURO SLW je nabízeno ve čtyřech možných verzích regulace, (Q, S, T, V), kdy každá je vhodná pro specifické použití ať v sektoru rodinného bydlení, kancelářských prostor nebo například penzionů.

Jednotka může být použita jako doplněk pro chlazení v prostorách vybavených podlahovým vytápěním, ale může být využita i jako jediný prvek zajišťující současně vytápění i chlazení obhospodařované místnosti.


Výkonově jsou nabízeny tři modely o vytápěcím výkonu 1350 W, 2040 W a 2780 W, a to při vstupní teplotě topné vody 45°C. Optimální je pak kombinace s tepelným čerpadlem, jako ideálním zdrojem, vzhledem k možnostem vytápění i chlazení. Všechny řady jsou vyráběny ve stejné výšce 318 mm a oblíbené hloubce 128 mm korespondující s běžnými fancoily IVAR.SL a SLS. Pomocí dálkového ovládání je možné měnit úhel natočení výstupní žaluzie a tím usměrňovat proud vycházejícího vzduchu dle požadavku uživatele.

K tichému provozu přispívá jak kvalitní regulace, tak také velmi tichý tangenciální ventilátor.

Správně zvolený a umístěný fancoil může nejen bezvadně plnit vaše požadavky na vytápění a chlazení, ale může být současně i zajímavým doplňkem interiéru.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Výsledky měření koncentrace CO<sub>2</sub> v&nbsp;ložnici při přirozeném větrání oknem

Výsledky měření koncentrace CO2 v ložnici

10.9.2018 | Ing. Petr Bohuslávek, redakce
Experiment měření koncentrace oxidu uhličitého v ložnici jsem provedl v únoru 2018 během jednoho týdne. Hodnoceny jsou koncentrace v průběhu noci, a to za různých režimů přirozeného větrání. Výsledky ukazují na významný vliv větrání na kvalitu vzduchu. Dokazují, že pouze přirozené větrání těsnými okny v současných developerských bytových novostavbách je nedostatečné.
diskuse: 2 příspěvky, poslední 17.09.2018 10:45

Klimatizace ochlazují podniky i domácnosti už 116 let. Na jejich počátku stály špatně schnoucí barvy

11.8.2018 | redakce a ENBRA a.s.
Zájem tuzemských spotřebitelů o klimatizace neustále roste, jen v loňském roce se hodnota těchto zařízení dovezených ze zahraničí vyšplhala až na 10,7 miliardy korun. Kde se ale vlastně klimatizace vzala a jak se za posledních sto let změnila?

Novým prezidentem Eurovent je pan Naci Sahin

13.6. 7:11   V Oslo byl zvolen nový prezident pan Naci Sahin, generální ředitel tureckého výrobce FRITERM a zástupce turecké asociace ISKID (asociace výrobců v klimatizačních a chladicích zařízení) více >>>

Řízené větrání v bytových domech

13.6. 01:30   Čím se řídit při návrhu bytového větrání? Jaké jsou možné koncepty a vhodná ekonomická volba mezi centrální variantou a decentrální variantou? Srovnání a možnosti, které lze použít jak do novostavby, tak při rekonstrukci. více >>>

Témata 2018

Tabulky a výpočty

Partneři - Větrání a klimatizace