Odsávací hadice PVC - vhodné pro odsávání plynů, chemických výpar, lehkých abraziv

Datum: 4.7.2018 4:29  |  Organizace: ATH INTERNATIONAL  |  Firemní zpráva

Hadice PVC vyztužené ocelkovou spirálou jsou vhodné pro sání a odsávání plynů a výparů z chemikálií, studených plynů při svařování, ventilačních systémů. Levné flexibilní hadice s dlouhou životností.

ATH INTERNATIONAL
Pramenní 7
74235 Odry

tel.:+420 736 439 436
e-mail:
web:www.hadice-prumyslove.cz

Odsávací hadice PVC - vhodné pro odsávání plynů, chemických výpar, lehkých abraziv

Námi vyráběné hadice z měkčeného PVC vyrábíme v různých variantách.

Nejlevnější variantou jsou hadice:

  • PVC folie - tento typ je velice flexibilní, vlastnostmi podobný, jako tahací harmonika. Síla PVC mezi dráty je 0,5 mm. Technologie výroby probíhá tak, že mezi fólii PVC vlepí poměděný drát. Hadice jsou vhodné pro ventilační systémy, odsávací zařízení v pohybu, klimatizace a mnoho dalšího.

Dále následují typy:

  • PVC lehká – síla stěny 0,7 mm
  • PVC středně lehká – síla stěny 0,9 mm
  • PVC těžká – síla stěny 1,4 mm
  • PVC super těžká – síla stěny 2,1 mm

Při výrobě u těchto hadice je drát zalisovaný v konstrukci. Vnitřek hadic je pak vyhlazený a je optimalizovaný průtok vzduchu, kapaliny nebo pevné látky. Tyto hadice se používají na odsávání kalů, chemikálií, vzduchu, lehkých abrazivních částic atd.

Poslední námi vyráběné PVC hadice jsou:

  • PVC vakuum – síla stěny 4,5 mm

Hadice jsou uvnitř hladké, vhodné pro vyšší tlaky.

Bližší informace jsou k dispozici zde
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Jaká je správná koncentrace CO2 ve zdravé budově?

9.7.2018 | Petr Kašík, obchodní ředitel skupiny Automation, AMiT, spol. s r.o.
Přes den v kanceláři nebo ve škole, večer doma v bytě nebo v rodinném domě – většinu času trávíme uvnitř budov a bereme to úplně samozřejmě. Málokdo však přemýšlí, zda vnitřní prostředí v budovách, kde trávíme tolik času, neovlivňuje naše zdraví a zda je prostředí co nejvíce podobné tomu přirozenému.

Představení novinek společnosti ebm-papst CZ na výročním setkání

9.7.2018 | Ing. Lenka Husáková, redakce
Společnost ebm-papst CZ pořádala 6. 6. 2018 v Brně již tradiční výroční setkání. Během prezentace zástupci společnosti představili novinky ve výrobním portfoliu. Jednatel společnosti Ing. Aleš Jakubec, MBA zmínil v poslední době tolik diskutovaný retrofit. Závěr oficiální části patřil praktické ukázce slovenské laserové technologie, která využívá pro chlazení právě ventilátory ebm-papst.

ZIEHL-ABEGG - Nový potenciál RETROFIT ventilátorů v systémech HVAC - RETROFIT

23.6.2018 | redakce TZB-info ve spolupráci s Ziehl-Abegg s.r.o. Brno
RETROFIT je v současné době velmi diskutovaný pojem ve všech oblastech. V případě HVAC systému se jedná o úpravu vzduchotechnického a klimatizačního zařízení tak, aby se jeho následným provozem dosáhlo zvýšení komfortu uživatele, rozšíření funkcí zařízení nebo i snížení náročnosti údržby a nedá se opomenout, že se jedná o snížení energetické náročnosti.

Novým prezidentem Eurovent je pan Naci Sahin

13.6. 7:11   V Oslo byl zvolen nový prezident pan Naci Sahin, generální ředitel tureckého výrobce FRITERM a zástupce turecké asociace ISKID (asociace výrobců v klimatizačních a chladicích zařízení) více >>>
Ilustrační obrázek, stará škola, skanzen Zubrnice, foto D. Kopačková, redakce

Nejlepší dárek je bezpochyby zdraví. Ke Dni dětí tedy nadělme školákům vzduch

1.6.2018 | redakce
Školní třída není jako dříve – po zateplení je to dokonale těsné a nevětrající akvárium. Proč rodiče řeší zdraví a jídlo a už ne zdraví a vzduch? Nedostatek čerstvého vzduchu skutečně škodí zdraví. Přitom instalace jednotky přímo ve třídě je jednoduchá, s až 70% dotací a jednoduchou údržbou.

Témata 2018

Tipy pro projektanty

technická podpora výrobců

Partneři - Větrání a klimatizace

 
 

Aktuální články na ESTAV.czNetěsnosti nejen pasivních domů - detaily spojů konstrukcí, na které si dát pozorPro radiátory KORATHERM místo vždy najdeteVýroba cementu v ČR loni vzrostla o 2,5 pct. na čtyři miliony tunVýstavba rodinného domu: Ukládání překladů a zdění na překlady