Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Nové komerční splity s chladivem R32

Seznamte se s nabídkou nových komerčních jednotek s chladivem R32

Nové komerční splity s chladivem R32

V souvislosti s přechodem na nové chladivo R32 zařazujeme do prodejního sortimentu novou generaci splitových jednotek U-Match pro menší komerční aplikace s tímto chladivem. Kromě lepších parametrů účinnosti a hlučnosti, nebo menších velikostí venkovních jednotek, dosažených díky lepším fyziologickým vlastnostem chladiva, má nová řada U-Match i řadu technických vylepšení. WiFi ovládání je standardem pro všechny 3 typy - kazetové, kanálové i podstropně-parapetní.
Přibyla i možnost centrálního dotykového ovladače, funkce I FEEL - snímání pokojové teploty senzorem v infra ovladači a funkce temperace na 8°C (ochrana proti zamrzání pro technické objekty). Vnitřní kazetové jednotky mají inovovaný design s 360° výstupem vzduchu, u kanálových jednotek lze nově vybírat z nízkotlaké i vysokotlaké varianty. Všechny venkovní jednotky lze využít i samostatně pro připojení na přímý výparník a ovládání 0-10V. Kompletní seznam novinek a parametrů naleznete v katalogu na našich stránkách.


TD metal s.r.o. - Klimatizace GREE a AUX
logo TD metal s.r.o. - Klimatizace GREE a AUX

Více než 20 let specializace na velkoobchod/maloobchod v oboru klimatizace, tepelná čerpadla, VRV. Nabízíme kompletní obchodní, technický a poradenský servis v oblasti klimatizací a tepelných čerpadel značek GREE a AUX.

 
 
Reklama