Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Poděkování obchodním partnerům A-INVENT s.r.o.

Firma A-INVENT s.r.o., výhradní dovozce decentrálních větracích systémů se zpětným ziskem tepla inVENTer®, by touto cestou ráda poděkovala všem svým obchodním partnerům za skvělou spolupráci v tomto roce.


I v příštím roce chce svým partnerům poskytovat jen nekvalitnější produkty na špičkové úrovni. Proto již od ledna nabízí druhou generaci regulátoru sMove, který má rozšířené funkce mimo jiné upozornění na výměnu filtru, možnost zvýšení výkonu otáček ventilátoru a další zajímavé inovace.

V případě, že i Vy máte zájem o nové a kvalitní produkty německé výroby, můžete se i Vy stát součástí velkého teamu inVENTer®.

Více informací jak o rozšířené funkci regulátoru sMove, tak o tomto jedinečném větracím systému naleznete na webových stránkách www.inventer.cz.

A nyní ještě jednou za firmu A-INVENT s.r.o. přejeme krásné Vánoce.

A - INVENT s.r.o.
logo A - INVENT s.r.o.

Decentrální - bezpotrubní - systém řízeného větrání s rekuperací - zpětným ziskem tepla - na bázi HIGHT-TECH keramického výměníku. A-INVENT s.r.o. je výhradním dovozcem inVENTeru pro ČR a SR dále je dovozcem tepelného čerpadla vzduch/voda ClimaCubus, ...