Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Svářečský dým. Víte, co to je?

Datum: 29.1.2019 5:50  |  Autor: Pavla Hrstková  |  Organizace: KEMPER, spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

Při zpracování kovů vznikají prostřednictvím svařování, broušení a podobných operací dýmy a plyny, které můžeme dle aktuálního stavu rozdělit jako látky zdraví škodlivé. Svařovací dým je zdraví škodlivý a způsobuje částečně vznik rakovinotvorných buněk.

KEMPER, spol. s r.o.
Pyšelská 393
257 21 Poříčí nad Sázavou

tel.:317 798 000
e-mail:
web:www.kemper.eu

Čistý vzduch při svařování – to je kvalitní odsávací technika od firmy Kemper

Pro ochranu svého zdraví se svářeči již více než 40 let spoléhají na efektivní svařovací odsávání od firmy KEMPER. Každé odsávací a filtrační zařízení od firmy KEMPER zachycuje svařovací dým obzvláště efektivně a filtruje sám ultra jemné částice a vytváří pro zdraví bezpečný vzduch.

Podívejte se na video: Halové větrání, prostorové větrání CleanAirTower

Halové větrání a prostorové větrání CleanAirTower se používá všude tam, kde nelze realizovat bodové odsávání svářečského dýmu nebo kde je nedostatečné. Systém CleanAirTower pracuje na principu vrstvové ventilace doporučené oborovou profesní organizací pro odvětrávání hal. Je instalován bez potrubních vedení - Plug & Play. Protože teplý, vyčištěný vzduch zůstává v místnosti, dochází v zimě k výrazným úsporám nákladů na energie.

Více na www.kemper.eu

Hledáme svářeče pro náš výrobní závod v Poříčí nad Sázavou.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk 


Související z oboru

Větrání školních tříd je nutnost

Řízené větrání ve škole v České Lípě

5.4. 3:07   Největší rekonstrukci čeká základní škola na sídlišti Lada, pohltí desítky milionů korun a kromě zateplení se počítá i s řízeným větráním. více >>>
Metodika postupu realizace VZT v čistých prostorách, © Fotolia.com

Metodika postupu realizace VZT v čistých prostorách

3.4.2019 | doc. Ing. Aleš Rubina, Ph.D, Vysoké učení technické v Brně, Fakulta stavební, Ústav technických zařízení budov
Při realizaci a montáži VZT v čistých prostorách je nutné dodržovat specifická pravidla. Součástí článku je ELEKTRONICKÁ PUBLIKACE Metodika postupu realizace VZT v čistých prostorách.

Radiální ventilátory ZIEHL-ABEGG s účinností přes 70 %, o tom se zatím může ostatním jen zdát

2.4.2019 | Mgr. Jiří Zilvar, redakce
Recept je přitom „snadný“ – zapojte nejlepší techniky, dejte jim zázemí a dost prostředků na inovace, inspirujte se přírodou a opírejte se přitom o 100leté rodinné know-how…

Daikin City na veletrhu ISH 2019: novinky pro lepší domácí, pracovní i životní prostředí

20.3.2019 | Mgr. Jiří Zilvar, redakce
Vizi společnosti pro rok 2050 lze shrnout větou: „má-li firma v 21. století růst, musí zároveň přispívat k ochraně životního prostředí.“

Návrh požárního větrání podzemní garáže pomocí CFD simulace

19.2.2019 | Ing. Miroslava Kmecová, doc. Ing. Michal Krajčík, Ph.D., Stavebná fakulta STU v Bratislavě, Katedra technických zařízení budov, Mgr. Jozef Vojtaššák, Colt International, s.r.o.
Odvod kouře a tepla v podzemní garáži obchodně-zábavního centra byl řešen systémem odvětrání tzv. Smoke clearance efektem. V garáži se uvažovalo s podtlakovým větráním. Rozdíl mezi odváděným a přiváděným vzduchem byl 20 %.

Témata 2019

technická podpora výrobců

Partneři - Větrání a klimatizace