Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Svářečský dým. Víte, co to je?

Při zpracování kovů vznikají prostřednictvím svařování, broušení a podobných operací dýmy a plyny, které můžeme dle aktuálního stavu rozdělit jako látky zdraví škodlivé. Svařovací dým je zdraví škodlivý a způsobuje částečně vznik rakovinotvorných buněk.

Čistý vzduch při svařování – to je kvalitní odsávací technika od firmy Kemper

Pro ochranu svého zdraví se svářeči již více než 40 let spoléhají na efektivní svařovací odsávání od firmy KEMPER. Každé odsávací a filtrační zařízení od firmy KEMPER zachycuje svařovací dým obzvláště efektivně a filtruje sám ultra jemné částice a vytváří pro zdraví bezpečný vzduch.

Podívejte se na video: Halové větrání, prostorové větrání CleanAirTower

Halové větrání a prostorové větrání CleanAirTower se používá všude tam, kde nelze realizovat bodové odsávání svářečského dýmu nebo kde je nedostatečné. Systém CleanAirTower pracuje na principu vrstvové ventilace doporučené oborovou profesní organizací pro odvětrávání hal. Je instalován bez potrubních vedení - Plug & Play. Protože teplý, vyčištěný vzduch zůstává v místnosti, dochází v zimě k výrazným úsporám nákladů na energie.

Více na www.kemper.eu

Hledáme svářeče pro náš výrobní závod v Poříčí nad Sázavou.
KEMPER, spol. s r.o.
logo KEMPER, spol. s r.o.

Firma KEMPER je průkopníkem a přední firmou na poli technologií v oblasti odsávání kouře vznikajícího při svařování. To představuje více než 40 let zkušeností s projektováním těchto produktů, hluboké znalosti procesů v kovozpracovatelských provozech ...

 
 
Reklama