Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Chlazení v administrativě

Chladicí systémy vodní pro jednotky fan-coil a vzduchotechniku, zdroje chladu, objektové rozvody chladu. Chladicí stropy, chladicí trámy pro administrativní objekty luxusní kategorie, systémy fan-coil pro kancelářské budovy. Velké chladivové systémy VRV, VRF, multisplit pro administrativu.

Průmysl, administrativa

Split systémy pro nízké teploty chladíren a potravinářského průmyslu. Chladicí systémy čistých prostor, chladicí systémy split a VRF pro akusticky chráněné provozy.

Důležitou kapitolou je chlazení serveroven a datacenter. Realizujeme malé serverovny administrativních budov i přesné chlazení datacenter. Serverovny mohou být dálkově monitorovány, napojeny na GSM modul či internet, datacentra jsme projektovali s vodním přesným chlazením i s chladivovými systémy, pro menší aplikace lze dodat specializované typy split jednotek Toshiba s regulační odchylkou teploty +/- 1°C, pro velká datacentra rackové i kompaktníjednotky přesného chlazení pro zdvojené podlahy i s regulací vlhkosti vzduchu.


TZB PRO s.r.o.
logo TZB PRO s.r.o.

Společnost TZB PRO s.r.o. vznikla v roce 2010 přizváním nového společníka do firmy Vzduchotechnika Brož s.r.o. Od tohoto roku realizujeme a dodáváme veškeré systémy TZB - vzduchotechniku, vytápění, klimatizaci, chlazení, ZTI, MaR.

 
 
Reklama