Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Bytové klimatizace

Připravte se na letní vedra včas a nečekejte s objednáním montáže klimatizací až na léto. Vyžádejte si nabídku na montáž klimatizace teď a v létě už budete v pohodě

Instalujeme převážně bytové a kancelářské klimatizační systémy.

Montujeme klimatizace značek FUJI, Daitsu a LG.

  • Klimatizační jednotka v letních horkých dnech příjemně vychladí vaši kancelář, byt, provozovnu apod.
  • Klimatizace umí i odvlhčovat místnost díky čemuž se v místnosti cítíte dobře.
  • Klimatizace funguje jako tepelné čerpadlo, které je schopno v přechodném období (do venkovní teploty cca -15°C) i příjemně vytopit váš objekt, aniž by jste museli zapínat hlavní zdroj tepla.

Klimatizační systém - jedná se o plně automatický systém s minimálními náklady na provoz a servis. Většina klimatizací nespadá do kategorie povinných ročních prohlídek, které však na vyžádání zákazníku provádíme.

Klimatizace nabízí extrémně úsporná řešení při vytápění i chlazení. Zajistí perfektní komfort v horkých i letních měsících. Nečekejte až začnou vedra a vyžádejte si nabídku na instalaci klimatizace hned.

Elmaterm s.r.o.
logo Elmaterm s.r.o.

Samoregulační inteligentní topné kabely a topné rohože včetně regulace pro podlahové topení. Instalujeme vytápění okapů, svodů a střech, dále ohřev potrubí a venkovních ploch proti zamrznutí. Dodáváme tepelná čerpadla NIBE a klimatizace FUJI. Naše topné ...

 
 
Reklama