Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nový moderní showroom a školící centrum Haier klimatizace

Dne 3. 7. 2020 jsme slavnostně otevřeli zcela nový moderní showroom a školící centrum určené pro širokou odbornou veřejnost z řad instalačních firem a projektantů.

Náš nový showroom / školící centrum je vybavené od každé modelové řady dodávané na trh ČR a SR minimálně jednou funkční jednotkou. Každá z instalovaných jednotek je plně funkční a je možné ji plnohodnotně vyzkoušet a prohlédnout.

Mezi instalovanými modely nechybí i veškeří zástupci z řad ovládacích systémů a to jak WiFi modulů, dálkových a nástěnných ovladačů ale také centrální ovladač a převodník pro komunikaci protokolem Modbus.

Každý ze zájemců je vítán k návštěvě. Zájemci o školení se mohou kdykoliv přihlásit na individuální školení anebo skupinové / pravidelné, které se budou pořádat a jejich termíny budou vypsané na našich internetových stránkách.

SOKRA, s.r.o.
logo SOKRA, s.r.o.

Klimatizace, chlazení, příslušenství pro montáž chlazení a klimatizace. Výhradní dovozce split a VRF systémů HAIER, absorpčních jednotek pro chlazení a vytápění BROAD a ventilátorových konvektorů, tepelných čerpadel a chladičů kapalin GALLETTI. 3 roky ...

 
 
Reklama