Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Čistý vzduch. Vzduchotechnická zařízení a filtry

Kurz CTI ČR v Brně je určen projektantům, pracovníkům instalatérských firem, zástupcům krajů a obcí, zástupcům hygienických stanic, lékařům, stomatologům, lékárníkům a dalším.

Vzduchotechnická zařízení a filtry, ilustrační obrázek, foto redakce TZB-info
Vzduchotechnická zařízení a filtry, ilustrační obrázek, foto redakce TZB-info

Odborný kurz je určen projektantům, pracovníkům instalatérských firem, zástupcům krajů a obcí, zástupcům hygienických stanic, lékařům, stomatologům, lékárníkům a dalším … a to jak z pohledu získání nových informací z oblasti zdraví a bezpečnosti, tak také i z pohledu praktického použití jednotlivých soustav a jejich komponentů. Účastníkům bude vydán sborník z přednášek.

Způsob vyhodnocení: Vydáno Osvědčení o absolvování programů profesního vzdělávání CTI ČR 2020. Účast je hodnocena dvěma body dle platných Směrnic CTI ČR.

Popis kurzu: Jedná se o kurz, který je svou obsahovou náplní a strukturou zaměřený na: uchopení základních pojmů z hlediska hygienického větrání, seznámení s technickými prostředky v oblasti větrání, klimatizace a filtrace vzduchu, sdílení praktických zkušeností s provozem pracovišť vyžadujících čistotu, možnosti aktivního snížení rizika přenosu infekce vzduchem.

Lektoři:
  • Ing. Petr Polách, jednatel společnosti Air Technology s.r.o.
  • Ing. Jiří Kuba, SIEMENS s.r.o., technický specialista
  • Ing. Hana Zloužeová, SIEMENS s.r.o., produktová manažerka
  • Ing. Michal Roubíček, SIEMENS s.r.o., produktový manažer
Pozvánka s programem
Cech topenářů a instalatérů ČR
logo Cech topenářů a instalatérů ČR

Odborné vzdělávání, kurzy a odborné publikace. Tvorba a vydávání odborných publikací Topenářské příručky, Topenářských svazků (TS) a Topenářských pravidel (TP) a cechovního časopisu pro tepelnou techniku a instalaci pod názvem CTI INFO. Účelem a cílem ...

 
 
Reklama