Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Trane Rental Services - Pronájem filtračních jednotek AXP

Trane Rental Services poskytuje možnost pronájmu filtračních jednotek AXP. Malé přenosné jednotky pro místnostni do 240m2. Filtrují a čistí vzduch od bakterií, virů, Formaldehydu a dalších nečistot.

Trane Rental Services poskytují možnost pronájmu filtračních jednotek do místnosti pro čištění vzduchu od nečistot. Moderní jednotky poskytují zvýšenou ochranu osob v místnosti tím, že ničí viry, bakterie, karcinogem formaldehyd a mikročástice PM2.5 obsažené ve vzduchu.

Filtrační jednotky AXP mají osm stupňů filtrace a čištění. Díky tomu dokáží zničit až 99.87% částicových hmot o průměru 2.5 µm, 99.66% bakterií a virů, 93.3% karcinogenu formaldehyd obsažených ve vzduchu. V případě, že momentální pandemický stav a chřipkové období neberete na lehkou váhu a chcete co nejvíce zamezit šíření virů ve společných prostorách, jednotky AXP pomohou.

Nejčastější místa využití jsou jídelny, vstupní haly, nemocniční pokoje, open office, ale možnostem se meze nekladou. Další výhody přináší malá váha jednotky. Pokud si nejste jisti přesným umístěním, nic se neděje a jednotku můžete bez omezení přesouvat dle libosti - menší varianta váží pouhých 13.5kg a je vhodná do prostoru o ploše až 130m2.

Ovládání je možné přímo na stroji, nebo pomocí mobilní aplikace. filtrační jednotky má čtyři rychlosti ventilátoru, měření znečištění vzduchu, kontrolu pro výměnu filtrů, cyklické zapínání, sleep mode pro tichý chod v noci a další.

V případě zájmu nezávazné nabídky nebo více informací nás kontaktujte.

Trane ČR s.r.o.
E: rental@trane.com
M: +420 702 212 196

Váš Trane Rental Team


Trane ČR spol.s r.o.
logo Trane ČR spol.s r.o.

Pronájem průmyslového chlazení a vytápění (chladicí jednotky "chiller", mobilní klimatizace a tepelná čerpadla). Služby půjčovny "Trane Rental Services" nabízejí pronájem širokého spektra zařízení pro plánované a neplánované potřeby jako jsou průmyslové ...

 
 
Reklama