Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Jednotka CoviBuster je vhodná i v zimním období. Nejde jen o COVID.

Jednotka CoviBuster zajišťuje zdravou a bezpečnou vnitřní atmosféru bez přítomnosti jemného prachu, virů, bakterií a dalších patogenů a mikroorganismů.

Jednotka CoviBuster pro zdravý vzduch, foto Siemens
Jednotka CoviBuster pro zdravý vzduch, foto Siemens

Nejde jen o koronaviry

Jednotka CoviBuster zajišťuje zdravou a bezpečnou vnitřní atmosféru bez přítomnosti jemného prachu, virů, bakterií a dalších patogenů a mikroorganismů. Nejde přitom jen o koronaviry.

CoviBuster může pomoci také při ochraně lidí před patogeny, jako jsou houby, alergeny a jiné antigeny, přítomné ve vzduchu, zejména v zimním období.

Jednotka Covibuster je výsledkem vývoje, provedeného společností Siemens, která je předním výrobcem řídicích technologií pro HVAC a partnerů, předních výrobců vzduchotechnických jednotek a zcela nového a jedinečného velkoformátového i-HEPA filtru s účinností přes 99,95 %. Společně vyvinuté zařízení pomáhá udržovat vnitřní atmosféru zdravou a bezpečnou, bez přítomnosti nebezpečného jemného prachu, virů a dalších patogenů, přičemž se snadno instaluje, šetří energii a nehlučí.

Jednotka může přizpůsobit filtrační výkon podle počtu přítomných lidí

Čím více lidí, tím větší výkon. Jedna jednotka může vyčistit vzduch až na 100 m2 a je možné mít několik jednotek synchronizovaných pod jedním společným řízením. Řízení jednotky pomocí počítadla lidí šetří energii a výrazně prodlužuje životnost filtru.


Siemens, s.r.o.
logo Siemens, s.r.o.

Systémy automatizovaného řízení budov, systémy řízení energetických systémů, systémy řízení kotelen a předávacích stanic CZT. Přístroje pro měřicí a regulační techniku, integrované systémy budov, konzultace, projekty, software, dodávky na klíč, projekty ...

 
 
Reklama