Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Nový odtahový ventilátor Intellivent ICE, který má zabudovaný pachový senzor

Firma A-INVENT s.r.o. má ve své nabídce i inovativní odtahový ventilátor s nadčasovým designem Intellivent ICE.

Tento odtahový ventilátor zlepšuje základní větrání především sociálních prostorů a umožňuje kontinuální odvětrávání, čímž redukuje vlhkost a pachy z místností s nadměrnou vlhkostí (uplatní se především na WC, v koupelnách, ve sprchách, v prádelnách i v technických místnostech).

Je vybavený časovým doběhem, časovým zpožďovačem, vlhkostním senzorem, světelným senzorem a jako první odtahový ventilátor disponuje také pachovým čidlem, který zajistí příjemné a kvalitní vnitřní ovzduší. Lze použít pro permanentní i základní automatický cyklus větrání, kdy se po 26 hodinové nečinnosti ventilátor automaticky na jednu hodinu zapne. Lze ovládat pomocí přehledného ovládacího pole přímo na ventilátoru, nebo pomocí chytrých mobilních telefonů přes bezplatnou aplikaci.

Více informací naleznete na webových stránkách www.a-invent.cz nebo kontaktujte přímo výhradního dovozce firmu A-INVENT s.r.o. telefonicky: +420 376 382 177 nebo na e-mailu: info@inventer.cz .

Více informací


A - INVENT s.r.o.
logo A - INVENT s.r.o.

Decentrální - bezpotrubní - systém řízeného větrání s rekuperací - zpětným ziskem tepla - na bázi HIGHT-TECH keramického výměníku. A-INVENT s.r.o. je výhradním dovozcem inVENTeru pro ČR a SR.

 
 
Reklama