Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

CLIMAVER® - video návody pro výrobu VZT potrubí

Ve spolupráci s ISOVER.cz jsme připravili nová videa, která představují možnosti výroby vzduchotechnického potrubí ze systému CLIMAVER® 2v1

Výhody systému CLIMAVER® 2v1, vzduchotechnického potrubí a izolace v jednom, již není třeba představovat. Jak je ale náročné napojení rozbočení na trasách VZT potrubí? Jak se vyrábí tvarovka, koleno, kalhoty nebo odskok? A co je zapotřebí pro výrobu samonosného předizolovaného vzduchotechnického potrubí CLIMAVER®?

Video návody naleznete na YouTube kanálu společnosti XPJ TRADE.

- - - - - - - - -

V čem je výhoda vzduchovodu CLIMAVER®? Jedná se o panel složený z několika vrstev, díky pórovitosti vnitřního povrchu je zajištěna vysoká absorpce hluku do jádra panelu, kde je zvuk z větší části pohlcen (až 85 %). Tento speciální materiál nabízí akustické parametry jako žádný jiný. CLIMAVER® je jedničkou na trhu s akustickým potrubím.

Systém CLIMAVER®, vzduchotechnické potrubí a izolace v jednom, byl navržen tak, aby poskytoval vynikající tepelné i akustické vlastnosti a vysokou úroveň vzduchotěsnosti. Díky tomu je systém energeticky úsporný.

Z jednoho kusu panelu je snadné vyrobit přímo na stavbě již zaizolované samonosné vzduchotechnické potrubí. Vzduchovody CLIMAVER® se používají ve vzduchotechnických systémech k dopravě upraveného vzduchu po budově. Spojuje všechny části systému, přes který je vzduch nasáván, upravován, veden a vypuštěn.

Video návody CLIMAVER®


XPJ TRADE s.r.o.
logo XPJ TRADE s.r.o.

Hlavní náplní je prodej produktů pro obor TZB a průmyslu. Našim klientům pomáháme s výběrem vhodných produktů, poskytujeme obchodní podporu prostřednictvím technického a projektového servisu při zpracování nabídek. Pro naše partnery hledáme vhodné ...

 
 
Reklama