Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Startuje soutěž „BER CLIMAVER 2024“

Nakup VZT potrubí CLIMAVER® 360 a za každou paletu získej dárky! Akce trvá od března do června 2024. Odměny JBL jsou nachystány za nákup min. 300 m2 vzduchotechnického systému CLIMAVER® 360.

Vzduchotechnický systém CLIMAVER® 360, přináší mnoho benefitů, jak svými unikátními vlastnostmi a energetickou úsporou, tak jednoduchostí přípravy a instalace. Nyní se k nim přidává výhoda další - stačí zakoupit paletu produktu CLIMAVER® 360 a získáte odměny v podobě „nadupaných“ reproduktorů JBL! Právě s nimi se můžete nejen bavit oblíbenou hudbou, ale také si v praxi vyzkoušet jednu z unikátních vlastností systému CLIMAVER® 360 - vynikající zvukovou pohltivost.

 

Stručná pravidla soutěže BER CLIMAVER 2024

Pořadatelem, vyhlašovatelem i organizátorem soutěže je XPJ TRADE s.r.o.
Soutěž probíhá ve dnech od 1. 3. 2024 do 30. 6. 2024.
Soutěže se může zúčastnit fyzická osoba podnikatel a právnická osoba zapsaná v obchodním rejstříku, která splní podmínky soutěže.
Soutěžící se zúčastní soutěže tím, že si v době trvání soutěže (tj. od 1. 3. do 30. 6. 2024) objedná u pořadatele produkty CLIMAVER®. Pro zařazení do soutěže musí mít objednávka či součet objednávek objem min. 300 m2 produktů CLIMAVER® 360.
Podle celkového objemu objednaných m2 produktů CLIMAVER® 360 si soutěžící vybere svoji odměnu.
- - - - - - - - -

Systém CLIMAVER® 360 je řešením pro výrobu VZT potrubí a tvarovek z panelů ze skelné vlny. Jedná se o samonosné vzduchotechnické potrubí k distribuci upravovaného vzduchu pro účely vytápění, větrání a klimatizace. Tento systém byl navržen tak, aby poskytoval vynikající tepelné a akustické vlastnosti a vysokou úroveň vzduchotěsnosti. Tyto vlastnosti činí systém energeticky úsporným.

Více informací


XPJ TRADE s.r.o.
logo XPJ TRADE s.r.o.

V XPJ TRADE s.r.o. se zaměřujeme na prodej špičkových produktů pro sektor TZB a průmysl. Naší prioritou je ucelená podpora zákazníků při výběru optimálních řešení, která přesně odpovídají jejich potřebám. S pomocí pokročilého technického a projektového ...

 
 
Reklama