Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

COLTAIR - zařízení pro úpravu a distribuci vzduchu

Pod názvem ColtAir se skrývá komplexní decentralizovaný systém pro distribuci a úpravu vzduchu v interiérech průmyslových a logistických hal.

Pod názvem ColtAir se skrývá komplexní decentralizovaný systém pro distribuci a úpravu vzduchu. Tento systém společnosti Colt International, s.r.o. je určený do interiéru průmyslových a logistických hal. Výhodou je jeho flexibilní použití - lze jej instalovat v různých místech a nezatížit tak konstrukce haly v jednom místě; vysoká účinnost a celokovové provedení z hliníku, který je lehký a zároveň vysoce odolný vůči korozi. Coltair je vhodný i na doplnění do stávajících a již provozovaných vzduchotechnických systému právě kvůli své decentralizaci a flexibilitě.

AXIÁLNÍ A RADIÁLNÍ VENTILÁTORY COLTAIR

Oba typy ventilátorů jsou dodávány s EC motorem, jehož otáčky mohou být plynule ovládány analogově nebo ModBusem. Úsporné axiální ventilátory se používají tam, kde je třeba větší objemy vzduchu distribuovat proti nízkému až střednímu tlaku. Velikou výhodou těchto ventilátorů je jejich tichý provoz. Ventilátor se nachází v hliníkové komoře, na které je svorkovnice s vypínačem. Radiální ventilátory se používají tam, kde je třeba vetší objemy vzduchu distribuovat proti střednímu až vysokému tlaku. Stejně jako axiální ventilátor se radiální instaluje do hliníkové komory s revizními dvířky.

Více informací


Colt International, s.r.o.
logo Colt International, s.r.o.

Adiabatické chlazení, odvod kouře a tepla, klimatizace, přirozené a nucené větrání, solární zastínění a průmyslová ventilace. Návrhy inovativních řešení klimatu uvnitř budov, služby a servis v oblasti technologií klimatizace, chlazení, odvětrání, solárního ...

 
 
Reklama