Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Ekologické ochlazovače vzduchu - účinné zchlazení kdekoli právě potřebujete

Účinné, ekologické a ekonomické chlazení vzduchu. S technologií Plug&Play nepotřebujete dělat už nic jiného. Jen se soustředit na vaši práci nebo relax - kdekoli právě jste.

Při vysokých teplotách každý z nás přemýšlí, jak se účinně zchladit. Jednoduše, vysoké teploty nám nesvědčí, a ani neprospívají našemu pracovnímu nasazení. Jak to tedy vyřešit?

Mnozí přemýšlí o instalaci klasické klimatizace. Odrazuje je ale potřeba natahovat vzduchotechnické potrubí či prostrkovat hadice oknem. Možná máte při používání běžné klimatizace špatné svědomí, protože ven vyfukuje teplý vzduch. Nebo vám vadí vysoké účty za provoz. A možná je toho mnohem víc.

Ať už jste doma nebo v práci. Pracujete v dílně nebo restauraci. ...a trápí vás vysoké teploty...

Existuje mnohem jednodušší a zároveň účinné řešení.

Rádi bychom vám představili ochlazovač vzduchu, který nepotřebuje žádné potrubí. A může se pochlubit nízkou spotřebou energie...

Více informací


PERFEKTUM Group, s.r.o.
logo PERFEKTUM Group, s.r.o.

Systémy úpravy a řízení vlhkosti vzduchu: Adiabatické zvlhčovače. Adsorpční odvlhčovače. Kondenzační odvlhčovače. - bazénové, stavební, průmyslové, komerční a domácí. Odvlhčování při výrobních procesech a skladování. Tvorba mikroklimatických vlhkostních ...

 
 
Reklama