Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Vzduchotechnické jednotky REMAK, řada X

Vzduchotechnické jednotky REMAK, řada X. Široká nabídka ověřených provedení. Každé na špičkové úrovni ve své kategorii.


Vzduchotechnické jednotky REMAK, řada X
Sestavné jednotky Remak řady X jsou novou generací VZT zařízení, která postupně nahradí jednotky AeroMaster XP a Cirrus.
  • Aktuálně jsou tyto jednotky k dispozici v rozsahu vzduchových výkonů zhruba od 1.000 do 30.000 m3/h. Postupně bude tento rozsah navyšován, stejně jako dojde k rozšíření nabídky dostupných komponentů a aplikací.

Nové jednotky jsme vyvíjeli zejména s ohledem na následující potřeby:

  • minimální rozměry, hmotnost a hluk
  • velká variabilita rozměrových řad, vysoká energetická efektivita zařízení
  • snadná údržba, dlouhá životnost, hygienické a bezsilikonové provedení
  • snadná montáž na stavbě mimo jiné díky ve výrobě lepenému těsnění mezi montážními bloky a namontovaným klapkám, žaluziím a tlumicím vložkám
  • maximální přehlednost dokumentace s novou jednostránkovou stručnou specifikací a vylepšenými schématy zapojení

Více zajímavých videí na estav.tvOn-line televize pro architekturu, stavbu a bydlení

REMAK, a. s.
logo REMAK, a. s.

Přední český výrobce vzduchotechnických zařízení s aplikačním řešením pro potřeby větrání běžných prostor, čistých provozů a zdravotnických zařízení, průmyslových prostor a bazénových hal a to ve výkonech od 500 do 80.000 m³/h.

 
 
Reklama