Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Veletrh MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT 2018 připraven ke startu

Datum: 5.1.2018  |  Organizace: Progres Partners Advertising, spol. s r.o.  |  Firemní článek

Progres Partners Advertising, spol. s r.o.
Opletalova 55
110 00 Praha 1

tel.:224 218 403, 224 234 274, 224 236 506
e-mail:
web:www.ppa.cz


Přípravy na 41. ročník veletrhu MCE - MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT, který proběhne ve dnech 13. až 16. 3. 2018 v italském Miláně, jsou v plném proudu. Veletrh MCE se opět stane mezinárodní platformou pro setkání odborníků na technické instalace v obytných a průmyslových budovách, vytápění, klimatizaci a obnovitelnou energii. Již nyní je zaregistrováno více než 1600 vystavovatelů a obsazená plocha zabírá impozantních 92 % kapacity výstaviště. Zahraniční vystavovatelé z 52 zemí tvoří 43 procent všech přihlášených, s nárůstem počtu vystavujících firem z Turecka, Egypta a Indie, která je speciálním hostem tohoto ročníku.

Veletrh MCE opět nabídne širokou škálu produktů a novinek ze všech odvětví TZB - vytápění, nářadí, klimatizace, chlazení, větrání, úprava vody, obnovitelné energie, automatizace bytů a budov a elektrická mobilita. Letos poprvé proběhne speciální výstava BIE - BIOMASS INNOVATION EXPO určená pro vytápěcí systémy na biomasu.

Společným tématem inovací, představených na veletrhu, bude zejména digitalizace výrobků a procesů a integrace elektrických a tepelných energetických systémů a konvenčních a obnovitelných zdrojů energie.

Integraci technologií pro tepelný komfort v budovách budou na MCE 2018 věnovány samostatné sekce:

  • Factory4.now - „live“ prezentace jednotlivých fází výrobních procesů nové generace;
  • MEP BIM - integrovaný nástroj pro návrh, výrobu a instalaci mechanických, elektrických a instalatérských stavebních systémů;
  • Percorso Efficienza & Innovazione - výběr top produktů a řešení vystavujících firem;
  • THAT’S SMART - výstava a workshopy věnované automatizaci bytů a budov, obnovitelným zdrojům elektrické energie a aplikacím pro dálkového ovládání.

Více informací naleznete na www.mcexpocomfort.it

 

Datum: 5.1.2018
Organizace: Progres Partners Advertising, spol. s r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

technická podpora výrobců

Partneři - Větrání a klimatizace