Panasonic představuje novou řadu RAC MULTI SPLIT

Datum: 14.7.2016  |  Organizace: Panasonic (divize tepelná čerpadla a klimatizace)  |  Firemní článek

Nová venkovní jednotka s nižším výkonem rozšiřuje nabídku značky Panasonic o velmi praktické a zároveň cenově dostupné řešení pro vytápění i chlazení domu s malými místnostmi, což je typické pro moderní stavby.

Panasonic (divize tepelná čerpadla a klimatizace)
Thámova 13
186 00 Praha 8

tel.:+420 236 032 511, call centrum +420 236 032 911
e-mail:
web:www.aircon.panasonic.eu/CZ_cs/

Společnost Panasonic nedávno představila novou řadu dělených klimatizačních jednotek typu multi split. Vychází ze současné řady RAC a nabízí celou řadu novinek, aby si z nich mohl vybrat skutečně každý. Tím se zvyšuje i konkurenceschopnost značky.

Jednou z novinek je model CU-2E12SBE s nižším výkonem než jeho předchůdci. Nová venkovní jednotka s nižším výkonem rozšiřuje nabídku značky Panasonic o velmi praktické a zároveň cenově dostupné řešení pro vytápění i chlazení domu s malými místnostmi, což je typické pro moderní stavby. Sadu CU-2E12SBE mohou tvořit dvě venkovní jednotky s výkonem 1,6 kW, skvělá varianta pro instalaci do dvou menších pokojů.

Nové dělené venkovní jednotky typu multi split rovněž nabízejí nové možnosti připojení, díky nimž jsou kompatibilnější s větším množstvím vnitřních jednotek. Nová venkovní jednotka Panasonic s vysokým výkonem, CU-3E23SBE, je vybavena třemi výstupními porty, což umožňuje flexibilnější práci jak při instalaci, tak i pro koncové uživatele.


Také jednotky CU-2E15SBE a CU-2E18SBE se dvěma porty se dočkaly vylepšení, aby se zvýšily jejich možnosti konektivity. Model CU-2E15SBE lze nyní připojit k vnitřním jednotkám 2,5 kW a 3,5 kW, model CU-2E18SBE pak k jednotkám 2,5 kW a 5 kW. Dělené venkovní jednotky Panasonic typu multi split lze rovněž připojit až k pěti vnitřním jednotkám, což umožňuje instalovat rozsáhlé klimatizační systémy.

Nové dělené jednotky typu multi split nabízejí velmi účinný a úsporný provoz v kombinaci s vnitřními jednotkami špičkových řad Panasonic Etherea a TZ. Díky kombinaci dělených kondenzátorů a vysoce výkonných vnitřních jednotek nabízí Panasonic nejvyspělejší, nejúčinnější a nejekologičtější systém chlazení a vytápění na současném trhu.

Pro více informací o produktech Panasonic navštivte stránky www.aircon.panasonic.eu.

 

Témata 2018

Partneři - Větrání a klimatizace

logo JABLOTRON
logo JANKA ENGINEERING
logo Ziehl-Abegg
logo ZEHNDER
logo ATREA
logo ebm-papst
 
 

Aktuální články na ESTAV.czSilniční mosty ze dřeva? Proč ne!Stát chce půjčit mladým rodinám na bydlení až dva miliony korunDo 3. ročníku České ceny za architekturu se přihlásilo 145 realizacíDveře bez rušivých detailů pro dokonalý interiér