Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Navrhování vnitřního prostředí budov - větrání objektů

Seminář pro odborníky o legislativě, větrácích systémech a vlivu vnitřního prostředí na lidské zdraví. Přednášet bude Ing. Olga Rubinová, Ph.D. z Fakulty stavební VUT a Ing. Radek Peška z EVORA a.s.

Člověk tráví ve vnitřním prostředí více jak 80% svého života. Opravdu si myslíte, že si vnitřní prostředí nezaslouží svou pozornost?

Seminář Navrhování vnitřního prostředí budov - větrání objektů je určen pro odbornou veřejnost. Na své si přijdou projektanti, architekti a další stavební odborníci. Na pořadu dne bude nutná legislativa, probereme různé druhy větrácích systémů či vliv vnitřního prostředí na lidské zdraví.

Seminář se koná 2.12.2016 v areálu brněnského výstaviště.

Vložné na seminář je 1.200 Kč bez DPH. Poskytujeme slevy pro členy ČKAIT i studenty. V ceně semináře je zahrnuto drobné občerstvení, tištěné materiály i oběd.

Seminář je zařazen do programu celoživotního vzdělávání ČKAIT.

Registrace a více informací.


Národní stavební centrum s.r.o.
logo Národní stavební centrum s.r.o.

NÁRODNÍ STAVEBNÍ CENTRUM vzorové rodinné montované domy dřevostavby vzorkovna stavebních materiálů stavební informace stavební literatura vzdělávání ve stavebnictví Vzorové montované rodinné domy, vzorkovna stavebních materiálů Věnuje se prezentaci ...

 
 
Reklama