Den otevřených dveří u příležitosti představení nových prostorů

Datum: 14.8.2017 4:19  |  Organizace: A - INVENT s.r.o.  |  Firemní zpráva

Firma A-INVENT s.r.o. je výhradní dovozce decentrálních větracích systémů inVENTer a dodavatel teplovzdušných solárních panelů AIR-INVENT.

A - INVENT s.r.o.
Strakonická 537
34101 Horažďovice

tel.:376 382 177
e-mail:
web:www.inventer.cz

Všichni bezpochyby víme, že téma větrání získává v posledních letech stále více a více na významu. Odstranění vlhkosti a plísní, čistý vzduch pro alergiky, úspora energie pomocí zpětného zisku tepla, zachování hodnoty budov, to jsou témata, o kterých je stále častěji slyšet a o kterých se píše čím dál tím víc. U příležitosti přestěhování kanceláře firmy do nových prostorů, pořádá firma A-INVENT s.r.o. DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Nechte se pořádně informovat o tématu větrání hned z první ruky, prohlédněte si modely větracích systémů pro novostavby i rekonstrukce v provozu a rozšiřte si Vaše vědomosti o decentrálních větracích systémech.

Samozřejmě bude poskytnuto i malé občerstvení ve formě rautu.

Akce se bude konat v Horažďovicích, Husovo náměstí 148 v pátek 8. září 2017 od 11:00 do 18:00

V případě zájmu účastnit se Dne otevřených dveří zašlete prosím mailem na adresu info@inventer.cz informaci, že se akce zúčastníte a to do 24. 08. 2017. Již nyní firma A-INVENT s.r.o. těší na Vaši návštěvu.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Novým prezidentem Eurovent je pan Naci Sahin

13.6. 7:11   V Oslo byl zvolen nový prezident pan Naci Sahin, generální ředitel tureckého výrobce FRITERM a zástupce turecké asociace ISKID (asociace výrobců v klimatizačních a chladicích zařízení) více >>>
Ilustrační obrázek, stará škola, skanzen Zubrnice, foto D. Kopačková, redakce

Nejlepší dárek je bezpochyby zdraví. Ke Dni dětí tedy nadělme školákům vzduch

1.6.2018 | redakce
Školní třída není jako dříve – po zateplení je to dokonale těsné a nevětrající akvárium. Proč rodiče řeší zdraví a jídlo a už ne zdraví a vzduch? Nedostatek čerstvého vzduchu skutečně škodí zdraví. Přitom instalace jednotky přímo ve třídě je jednoduchá, s až 70% dotací a jednoduchou údržbou.

Smíšený bytový dům blízký pasivnímu standardu

11.5.2018 | redakce TZB-info
K nadstandardnímu bytovému domu patří vyšší úroveň technických zařízení budov. A jde-li navíc o energeticky úsporný dům, je na místě řízené větrání vybavené rekuperací.
diskuse: 1 příspěvek, 11.05.2018 07:35

Novinky ebm-papst CZ na veletrhu Aquatherm 2018

9.5.2018 | redakce
S jednatelem společnosti ebm-papst CZ Ing. Alešem Jakubcem redakce TZB-info hovořila mimo jiné o nové řadě radiálních ventilátorů RadiPac EC, axiálních ventilátorech AxiBlade a o jejich potenciálu při „retrofitu“ stávajících vzduchotechnických a klimatizačních jednotek.

Panasonic letos slaví 100 i 60 výročí

6.5.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Značka Panasonic je významným pojmem ve více oborech. Její letošní 60. výročí připomíná světově první kompaktní klimatizaci. Ovšem počátky působení v oboru TZB jsou starší, lze je datovat do třicátých let minulého století, kdy začalo být vyráběno elektrické sálavé topidlo.

Témata 2018

Partneři - Větrání s rekuperací

logo ELEKTRODESIGN VENTILÁTORY
logo VAILLANT
logo SYSTEMAIR
logo JABLOTRON

Tipy pro rekuperaci

technická podpora výrobců

Partneři - Větrání a klimatizace

logo ZEHNDER
logo JABLOTRON
logo ATREA
logo JANKA ENGINEERING
logo Ziehl-Abegg
logo ebm-papst
 
 

Aktuální články na ESTAV.czJak omezit šíření bakterií ve veřejných prostorách?Doporučené rozměry dveří a směr jejich otevíráníProdejní ceny bytů v ČR ke konci března vzrostly o 16 procentProjektová dokumentace na rodinný dům: Jak dlouho trvá, jaké jsou fáze a celková cena