Účinný systém větrání pro novostavby a rekonstrukce

Datum: 7.3.2018 02:00  |  Autor: redakce  |  Firemní zpráva

Firma ELEKTRODESIGN ventilátory s.r.o. nechyběla ani na veletrhu Moderní vytápění 2018, kde prezentovala vlastní systém pro větrání využitelný u novostaveb i rekonstrukcí stávajících objektů.

Díky neobvykle malým rozměrům nabízí jednotka Avent G mnoho možností instalace
Díky neobvykle malým rozměrům nabízí jednotka Avent G mnoho možností instalace

Zaujal nás větrací systém PluggPlan, který byl vyvinut speciálně pro větrání bytů s obytnou plochou do 80 m2. Systém je navržen s ohledem na menší velikosti bytových jednotek tak, aby jej bylo možno instalovat takřka kdekoliv.

Větrací jednotka se vyrábí v rozměrech 17 x 55 x 85 cm (výška x šířka x hloubka) a obsahuje moderní rekuperační výměník s teplotní účinností nad 80 % s výkonem do 60 W. Systém zajišťuje extrémně tichý a stálý přívod čerstvého vzduchu.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Kvalita vnitřního prostředí budov na počátku nového tisíciletí

7.3.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Kvalitu vnitřního prostředí budov na počátku nového tisíciletí lze řešit energeticky úsporně a tak, aby byly eliminovány negativní projevy průmyslové činnosti, dopravy atp. Základy legislativy a jaká zařízení lze využít, o tom se přenášelo na školení organizovaném společností Korado a.s.

Zdravá škola – školy šetrné ke zdraví dětí i učitelů

20.2.2018 | pracovní skupina Zdravé vnitřní prostředí České rady pro šetrné budovy
První dotační tituly podporující energetickou úspornost budov pomohly školám zateplit a snížit energetické ztráty. Velkým problémem, o kterém se tolik nehovoří, je ovšem i špatná akustika a nedostatečné osvětlení. Pokud Vás téma zajímá, srdečně vás zveme i na doprovodný program Aquathermu Praha.

Témata 2018

Partneři - Větrání s rekuperací

logo VAILLANT
logo SYSTEMAIR
logo ELEKTRODESIGN VENTILÁTORY
logo JABLOTRON

Tipy pro rekuperaci

Partneři - Větrání a klimatizace

logo ebm-papst
logo Ziehl-Abegg
logo JANKA ENGINEERING
logo JABLOTRON
logo ATREA
logo ZEHNDER
 
 

Aktuální články na ESTAV.czPotřebují vaše plastová okna již nutně seřídit nebo opravit?Jak se vyrábí sádrokarton u MělníkaTradiční český výrobce dveří CAG představí své novinky na veletrhu FOR HABITATNenechte si ujít to nejlepší z FOR HABITAT 2018 a přijďte již tento týden do Letňan!