Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Nová pokojová rekuperační jednotka MARLEY Air 4.0 v obchodech Bauhaus

Vždy čerstvý a zdravý vzduch v místnosti, vysoká energetická účinnost a ochrana proti plísním: decentrální rekuperační jednotky jsou stále populárnější. Umí snížit náklady za teplo a současně zachovat zdravé prostředí s přísunem čerstvého vzduchu.

MARLEY Air 4.0. je nová velmi tichá a komfortní rekuperační jednotka dodávaná na český trh společností Aliaxis, která se vyznačuje vysokým výkonem a nízkou spotřebou elektrické energie. Umožňuje uspořit náklady za vytápění a vytvořit v bytě zdravé prostředí s čerstvým čistým vzduchem bez pylu a prachu a se správnou vlhkostí vzduchu.

Více zajímavých videí na estav.tvOn-line televize pro architekturu, stavbu a bydlení

Její instalace je opravdu snadná. K dispozici jsou videonávody jak pro instalaci, tak také pro pravidelnou údržbu filtrů a celé rekuperační jednotky. Rekuperační jednotku MARLEY Air 4.0. je možné zakoupit v síti Bauhaus.

Jak instalovat rekuperační jednotku MARLEY Air. 4.0.? Odpověď najdete na videu:

Na dalším videu si pak můžete prohlédnout náročnost, respektive nenáročnost údržby:

Více o rekuperační jednotce a dokumenty ke stažení.


Aliaxis Česká republika s.r.o.
logo Aliaxis Česká republika s.r.o.

Aliaxis Česká republika je dodavatel plastových materiálů pro přepravu médií a energií a také pro hospodaření s dešťovou vodou a odvodnění budov. Od 1. 3. 2022 došlo také k přejmenování společnosti Nicoll Česká republika s.r.o. a nyní již vystupuje na trhu ...