ISH 2017 - poděkování JANKA ENGINEERING

Datum: 25.3.2017 1:15  |  Organizace: JANKA ENGINEERING s.r.o.  |  Firemní zpráva

Společnost JANKA ENGINEERING s.r.o. děkuje všem zákazníkům, kteří navštívili náš stánek na mezinárodním veletrhu v ISH 2017 ve Frankfurtu nad Mohanem.

JANKA ENGINEERING s.r.o.
Vrážská 143
153 01 Praha 5

tel.:251 088 111
e-mail:
web:www.janka.cz

Ve dnech od 14 - 18.3.2017 se společnost JANKA ENGINEERING s.r.o. zúčastnila již tradičního světového veletrhu technických zařízení budov, energií, klimatizací a obnovitelných zdrojů energií - ISH v německém Frankfurtu nad Mohanem.

Novinky - kompaktní VZT jednotky, VZT jednotka v nerezovém provedení a nový průmyslový ventilátor

Díky skvělé práci obchodního a technického týmu se společnost JANKA ENGINEERING s.r.o. mohla na svém stánku pochlubit nejen exponátem kompaktní vzduchotechnické jednotky, ale také přívodní vzduchotechnickou jednotkou v nerezovém provedení a průmyslovým ventilátorem v kyselinovzdorném provedení.Veletrh, jehož tradice trvá již více než 50 let, opět potvrdil svou sílu a přivítal více 200 114 návštěvníků. Účast více než 2 480 vystavovatelů potvrzuje stále vzrůstající oblibu tohoto tradičního německého veletrhu nejen mezi domácími, ale stále více i mezi zahraničními vystavovateli. Oproti minulému ročníku se poměr zahraničních vystavovatelů zvýšil ze 61 na 64 %.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Kvalita vnitřního prostředí budov na počátku nového tisíciletí

7.3.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Kvalitu vnitřního prostředí budov na počátku nového tisíciletí lze řešit energeticky úsporně a tak, aby byly eliminovány negativní projevy průmyslové činnosti, dopravy atp. Základy legislativy a jaká zařízení lze využít, o tom se přenášelo na školení organizovaném společností Korado a.s.

Zdravá škola – školy šetrné ke zdraví dětí i učitelů

20.2.2018 | pracovní skupina Zdravé vnitřní prostředí České rady pro šetrné budovy
První dotační tituly podporující energetickou úspornost budov pomohly školám zateplit a snížit energetické ztráty. Velkým problémem, o kterém se tolik nehovoří, je ovšem i špatná akustika a nedostatečné osvětlení. Pokud Vás téma zajímá, srdečně vás zveme i na doprovodný program Aquathermu Praha.

Témata 2018

Partneři - Větrání a klimatizace

logo JANKA ENGINEERING
logo Ziehl-Abegg
logo ZEHNDER
logo JABLOTRON
logo ebm-papst
logo ATREA
 
 

Aktuální články na ESTAV.czTradiční český výrobce dveří CAG představí své novinky na veletrhu FOR HABITATNenechte si ujít to nejlepší z FOR HABITAT 2018 a přijďte již tento týden do Letňan!Moderní dům s tradičními prvky a velkou garážíV Chebu začala rekonstrukce kolejiště vlakového nádraží