Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

SAVE VTR 700 - Novinka společnosti Systemair

Datum: 9.11.2017 4:05  |  Organizace: Systemair, a.s.  |  Firemní zpráva

Nová jednotka s rotačním regeneračním výměníkem a výkonovými parametry až 900m3/hod, vestavěným řídícím systémem SAVECair a dotykovým ovladačem HMI.

Systemair, a.s.
Hlavní 826
250 64 Hovorčovice

tel.:283 910 900-2, 283 911 067-8, 226 235 900-6
e-mail:
web:www.systemair.com

SAVE VTR 700 - Novinka společnosti Systemair

Právě jsme vyvinuli SAVE VTR 700 a vybavili ji novým řídicím systémem SAVECair. Větrací jednotka SAVE VTR 700 disponuje vysoce účinným systémem zpětného získávání tepla díky rotačnímu regeneračnímu výměníku. Regulace SAVECair umožňuje plynule řídit otáčky rotačního kola a mimo řízení teplotní účinnosti je schopen zajistit i řízení přenosu vlhkosti. Příliš nízká vlhkost může vést k respiračním potížím a nemocem, příliš vysoká vlhkost může být příčinou vzniků plísní, které zapříčiňují alergie a astma. Toto si plně uvědomujeme a proto tuto jednotku doporučujeme nejen pro rekonstrukce škol a školek, ale i pro kancelářské a obchodní prostory.

Dotykový displej je koncipován jako smarthphone a jeho ovládání je uživatelsky příjemné a jednoduché. Nabízí řadu konfigurovatelných režimů, které jsou na displeji zastoupeny piktogramy.

Díky modulu IAM je možné jednotku řídit i díky aplikaci Systemair SAVECair APP pro chytrý telefon nebo tablet. Aplikace je vhodná pro operační systémy iOS a Android.

Jednotka se vždy dodává naprogramovaná, testovaná a připravená na okamžitou instalaci, stejně jako ostatní z řady SAVE.

SAVE VTR 700 je ideálním řešením např. pro projekty větrání škol a školek!

Nový řídící systém SAVECair s dotykovým displejem bude od roku 2018 standartně součástí všech jednotek řady SAVE!

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Větrací systémy Regulus vhodné pro byty a rodinné domy

19.5.2019 | redakce
V rozhovoru k problematice větrání hovoří redaktorka TZB-info, Lenka Husáková s Ing. Pavlem Dufkem za firmu Regulus spol. s r.o. o možnostech větrání pro rodinné domy a následně pro byty v bytových domech.
Ing. Aleš Jakubec, obchodní a marketingový ředitel ebm-papst CZ s.r.o.

Retrofit, téma i pro ebm-papst CZ

11.5.2019 | redakce
Pojem Retrofit můžeme definovat jako výměnu stávající technologie za novější, modernější, účinnější a zároveň úspornější. Praktikuje jej tedy kdokoli, kdo mění nějakou stávající, ještě sloužící technologii nebo pouze její část za účelem zlepšení komfortu či snížení nákladů.
© Fotolia.com

Rekuperovat jen tolik tepla, kolik lze využít

5.5.2019 | redakce
Na první pohled je smysl nadpisu jasný každému, přesto se v praxi objevují případy, kdy investor společně s projektantem měli příliš velké ambice. Ing. Václav Helebrant nutnost dodržet uvedený axiom opírá o technické argumenty na příkladu multifunkční budovy, která je vytápěna tepelnými čerpadly a chlazena.

DOCK IN TWO: objekt, který stojí za to si prohlédnout i z pohledu TZB – část 2.

1.5.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Festival Open House Praha 2019 nabídne o víkendu 18. až 19. května možnost si prohlédnout budovy jinak veřejnosti nepřístupné. Pozornosti fanoušků moderního TZB by neměla uniknout administrativní budova DOCK IN TWO v Praze - Holešovicích.
Větrání školních tříd je nutnost

Řízené větrání ve škole v České Lípě

5.4. 3:07   Největší rekonstrukci čeká základní škola na sídlišti Lada, pohltí desítky milionů korun a kromě zateplení se počítá i s řízeným větráním. více >>>

Témata 2019

technická podpora výrobců

Partneři - Větrání a klimatizace