Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

AIRPRO - akční sety

Naše firma pro Vás vytvořila akční sety z nové řady AIRPRO, jako alternativu k nejprodávanějším modelům stávající řady.

AIRPRO - akční sety

Všechny akční sety již obsahují Airpro mobile aplikaci v rozšířené verzi (Advanced - dlouhodobá), která je ke stažení na App Store nebo Google Play.

Aplikace umožňuje automatické propojení přístroje a Vašeho chytrého telefonu, možnost odečtu měřených hodnot přímo na displeji telefonu, nastavení požadované např. projekční hodnoty (Target value) s následnou grafickou indikací odchylky, možnost současné indikace více měřených hodnot na displeji telefonu, data můžete ukládat v reálném čase, nastavit rozměry potrubí a indikovat přímo měřený průtok, naměřená a uložená data (data se ukládají do paměti Vašeho telefonu) lze vyhodnotit s kompletní statistikou a následně exportovat např.mailem do vašeho PC, kde je možné data dále zpracovat (Excel). Data lze exportovat i s komentáři a fotografiemi z daného měření. Navíc můžete připojit současně dva přístroje např. k AP500 i model AP800.

Další informace naleznete na www.airflow.cz

AKCE PLATÍ do 31.12.2018

AIRFLOW Lufttechnik GmbH, organizační složka Praha
logo AIRFLOW Lufttechnik GmbH, organizační složka Praha

Radiální horkovzdušné ventilátory, koupelnové designové ventilátory ICON, osoušeče rukou, přístroje: anemometry, mikromanometry, Prandtlovy sondy, teploměry a čidla, vlhkoměry, zvukoměry, ProHood, měření CO₂, MaR: čidla, snímače, převodníky. Odborná ...

 
 
Reklama