Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

ATREA zve na veletrh FOR PASIV 2019

Dovolujeme si Vás pozvat na 7. veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb FOR PASIV 2019, který se koná ve dnech 07.–09. 02. 2019 ve veletržním areálu PVA EXPO PRAHA Letňany. Expozici firmy ATREA najdete v hale 2 na stánku 2A03.

Veletrh poskytuje ucelené informace o vytápění, úspoře energií a využívání obnovitelných zdrojů.

V rámci naší výstavní expozice si budete moci prohlédnout a vyzkoušet ovládání našich zařízení určených pro rodinné domy, byty a školy.

Hlavní novinkou bude představení komplexního řešení větrání – vytápění – chlazení – ohřev teplé vody. Jedná se o originální spojení našich větracích jednotek s cirkulací vzduchu řady DUPLEX R5, unikátním řešením tepelného čerpadla a digitální regulace ATREA RD5 pro řízení celého systému. Více informací o samotném veletrhu.

Na stánku Vám budou k dispozici naši techničtí pracovníci. V případě zájmu je možné domluvit i termín osobní konzultace.


V případě zájmu o volné vstupenky či rezervaci schůzky na stánku nás kontaktujte na e-mail: info@rekuperace.cz

Zúčastněte se 6. kola naší SOUTĚŽE

Těšíme se na setkání.

ATREA s.r.o.
logo ATREA s.r.o.

Zásadním principem výrobního programu firmy ATREA s. r. o. je již od roku 1990 snižování energetické náročnosti provozu vzduchotechnických zařízení, hlavně uplatněním moderních rekuperačních výměníků, dokonalé vestavěné regulace a postupný přechod na plně ...

 
 
Reklama