Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

ATREA zve na veletrh FOR PASIV 2019

Dovolujeme si Vás pozvat na 7. veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb FOR PASIV 2019, který se koná ve dnech 07.–09. 02. 2019 ve veletržním areálu PVA EXPO PRAHA Letňany. Expozici firmy ATREA najdete v hale 2 na stánku 2A03.

Veletrh poskytuje ucelené informace o vytápění, úspoře energií a využívání obnovitelných zdrojů.

V rámci naší výstavní expozice si budete moci prohlédnout a vyzkoušet ovládání našich zařízení určených pro rodinné domy, byty a školy.

Hlavní novinkou bude představení komplexního řešení větrání – vytápění – chlazení – ohřev teplé vody. Jedná se o originální spojení našich větracích jednotek s cirkulací vzduchu řady DUPLEX R5, unikátním řešením tepelného čerpadla a digitální regulace ATREA RD5 pro řízení celého systému. Více informací o samotném veletrhu.

Na stánku Vám budou k dispozici naši techničtí pracovníci. V případě zájmu je možné domluvit i termín osobní konzultace.


V případě zájmu o volné vstupenky či rezervaci schůzky na stánku nás kontaktujte na e-mail: info@rekuperace.cz

Zúčastněte se 6. kola naší SOUTĚŽE

Těšíme se na setkání.

ATREA s.r.o.
logo ATREA s.r.o.

Společnost ATREA nabízí: větrací jednotky s rekuperací tepla typu DUPLEX s výkonem 180 m³/h až 16.000 m³/h a účinností zpětného získávání tepla až 92% deskové rekuperační výměníky tepla "vzduch-vzduch" kuchyňské digestoře typu STANDARD, VARIANT, ...