Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Celoplošný větrací a klimatizační podhled ATREA

Datum: 1.5.2019 2:40  |  Autor: Jan Foret  |  Organizace: ATREA s.r.o.  |  Firemní zpráva

Využitím celoplošného větracího a klimatizačního podhledu ATREA při rekonstrukci restaurace v Českých Budějovicích bylo vyřešeno větrání kuchyně a zároveň zůstaly zachovány křížové klenby.

ATREA s.r.o.
Československé armády 32
466 05 Jablonec nad Nisou

tel.:483 368 111
e-mail:
web:www.atrea.cz
Celoplošný větrací a klimatizační podhled ATREA
Celoplošný větrací a klimatizační podhled ATREA

Atrea nevyrábí jen jednotky pro rodinné domy, ale má i divizi KUCHYNĚ, která dodává větrací stropy do velkokuchyní. Například v Českých Budějovicích v Restauraci SOLNICE, byl instalován celoplošný větrací a klimatizační podhled ATREA v kuchyni.

Díky celoplošnému větracímu a klimatizačnímu podhledu ATREA bylo vyřešeno větrání kuchyně, zároveň zůstaly zachovány křížové klenby a v neposlední řadě vznikl prostor pro vedení dalších rozvodů.

Celoplošný větrací a klimatizační podhled ATREA
Restaurace v Českých Budějovicích, celoplošný větrací a klimatizační podhled ATREACeloplošný větrací a klimatizační podhled ATREA

Více o celém projektu se dozvíte v článku, který vyšel v publikaci GASTRO & REPORT MINUTKA.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Větrací systémy Regulus vhodné pro byty a rodinné domy

19.5.2019 | redakce
V rozhovoru k problematice větrání hovoří redaktorka TZB-info, Lenka Husáková s Ing. Pavlem Dufkem za firmu Regulus spol. s r.o. o možnostech větrání pro rodinné domy a následně pro byty v bytových domech.
Ing. Aleš Jakubec, obchodní a marketingový ředitel ebm-papst CZ s.r.o.

Retrofit, téma i pro ebm-papst CZ

11.5.2019 | redakce
Pojem Retrofit můžeme definovat jako výměnu stávající technologie za novější, modernější, účinnější a zároveň úspornější. Praktikuje jej tedy kdokoli, kdo mění nějakou stávající, ještě sloužící technologii nebo pouze její část za účelem zlepšení komfortu či snížení nákladů.
© Fotolia.com

Rekuperovat jen tolik tepla, kolik lze využít

5.5.2019 | redakce
Na první pohled je smysl nadpisu jasný každému, přesto se v praxi objevují případy, kdy investor společně s projektantem měli příliš velké ambice. Ing. Václav Helebrant nutnost dodržet uvedený axiom opírá o technické argumenty na příkladu multifunkční budovy, která je vytápěna tepelnými čerpadly a chlazena.

DOCK IN TWO: objekt, který stojí za to si prohlédnout i z pohledu TZB – část 2.

1.5.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Festival Open House Praha 2019 nabídne o víkendu 18. až 19. května možnost si prohlédnout budovy jinak veřejnosti nepřístupné. Pozornosti fanoušků moderního TZB by neměla uniknout administrativní budova DOCK IN TWO v Praze - Holešovicích.
Větrání školních tříd je nutnost

Řízené větrání ve škole v České Lípě

5.4. 3:07   Největší rekonstrukci čeká základní škola na sídlišti Lada, pohltí desítky milionů korun a kromě zateplení se počítá i s řízeným větráním. více >>>

Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Větrání a klimatizace