Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Atrea na konferenci hoteliérů a restauratérů v Donovalech

27.-29.5 2019, se zúčastníme konference hoteliérů a restauratérů v Donovalech na Slovensku. Prezentovat zde budeme naše větrací a klimatizační systémy pro kuchyně, Tak s kým se tam potkáme?

Příští týden od 27.-29.5 2019, se zúčastníme konference hoteliérů a restauratérů v Donovalech na Slovensku.
Prezentovat zde budeme naše větrací a klimatizační systémy pro kuchyně, které zaručují účinný odtah s filtrací odpadního vzduchu nad kuchyňskými spotřebiči pro kuchyně všech velikostí a sestav. Tak s kým se tam potkáme?

Větrání kuchyně volíme podle typu a velikosti kuchyně, rozmístění spotřebičů a výše investice. V případě otevřených kuchyní nezapomínejme na design a architekturu.

  • Lokální systémy – odpadní vzduch je odsáván digestořemi přímo nad jednotlivými spotřebiči nebo varnými bloky
    Určeno pro malé a střední kuchyně. Atrea nabízí široký výběr jednotlivých typů od základního odsávání až po integrovanou rekuperaci tepla. Možnost dodání kompletního systému větrání a klimatizace.
  • Celoplošné systémy – odpadní vzduch je odváděn celoplošně větracími a klimatizačními stropy otevřeného nebo uzavřeného provedení
    Provedením velmi atraktivní řešení s optimální funkcí odsávání a osvětlení. Nejenom pro kuchyně, ale také pro výdeje jídel nebo showkitchen. Cenově na srovnatelné úrovni se systémem s digestořemi. Určeno pro všechny velikosti kuchyní.
ATREA s.r.o.
logo ATREA s.r.o.

Společnost ATREA nabízí: větrací jednotky s rekuperací tepla typu DUPLEX s výkonem 180 m³/h až 16.000 m³/h a účinností zpětného získávání tepla až 92% deskové rekuperační výměníky tepla "vzduch-vzduch" kuchyňské digestoře typu STANDARD, VARIANT, ...

 
 
Reklama