Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

"Komplet v jednou kufru" aneb akční nabídka měřicích setů

„Základ zaregulování VZT v rodinném domě“ nebo „Tlak, rychlost a průtok v jednom“ to jsou jen dvě z vybraných sestav měřicích přístrojů, které jsme pro Vás připravili.

Požadavky na vysokou kvalitu a přesnost měření jsou dnes již naprostým standardem, a to nejen ve vzduchotechnice. Je to pochopitelné nejen s ohledem na požadovanou kvalitu a funkčnost VZT systémů, ale i ke stále častěji skloňovanému a aktuálnímu tématu úspory energií.

Naše přístroje při své práci používá většina významných českých firem, mezi které patří např. firma BLOCK, jsou plně ve shodě se současnou platnou legislativou např. ČSN EN 12599 a ČSN EN 16211. Navíc jsou dodávány vždy s kalibračními listy, které už dnes jsou nedílnou součástí zprávy nebo protokolu z měření.

Především na základě našich dlouholetých zkušeností a Vašich podnětů jsme pro Vás připravili několik vybraných měřicích setů nebo chcete-li sestav přístrojů. 

Staňte se i vy profesionály a posuňte Vaši firmu a Vaše měření výše, tak abyste jej vždy dokázali obhájit u investora, zákazníka nebo technického dohledu.

Více informací o akci


AIRFLOW Lufttechnik GmbH, organizační složka Praha
logo AIRFLOW Lufttechnik GmbH, organizační složka Praha

Designové ventilátory ICON, radiální horkovzdušné ventilátory, přístroje pro VZT: anemometry, mikromanometry, Prandtlovy sondy, teploměry a čidla, vlhkoměry, zvukoměry, ProHood, měření CO₂, MaR: čidla, snímače, převodníky. Odborná školení VZT. Servis ...

 
 
Reklama