Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Účinná filtrace vzduchu Plasma Quad pro klimatizační jednotky Mitsubishi Electric

Moderní klimatizační jednotky mohou kromě chlazení a vytápění také účinně čistit vzduch v interiéru.

Společnost Mitsubishi Electric vyvinula technologii Plasma Quad, která výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu v interiéru tím, že neutralizuje 6 klíčových znečišťujících látek (viry, baktérie, alergeny, prach, plíseň a mikroskopické částice PM 2,5). Potlačuje a dokonce i virus SARS-CoV-2 (testováno v laboratoři pro mikrobiální testování, Japan Textile Quality and Technology Centre, Kobe, Japonsko).

Technologie Plasma Quad poskytuje klid a jistotu pro fyzické zdraví a duševní pohodu uživatelům budovy. Je ideální řešení pro rezidenční aplikace, hotely, školy, zdravotnická zařízení, objekty pro volný čas a kanceláře.

Technologie Plasma Quad funguje jako elektrická clona, která zachycuje a neutralizuje i mikroskopické nečistoty a částice ve vzduchu a výrazně tak zlepšuje kvalitu vzduchu v místnosti. První stupeň produkuje plazmu, která potlačuje viry a bakterie a rozkládá alergeny a plísně. Také elektricky (+) nabíjí prach a mikroskopické částice PM2,5. Druhá fáze vytváří silné elektrické (-) pole, které zachycuje prach a mikroskopické částice PM2,5.

Technologii Plasma Quad je standardně k dispozici ve vybraných modelech rezidenčních klimatizací a lze dodatečně nainstalovat do nových i stávajících instalací zařízení řady M, Mr. Slim a City Multi.


CS-MTRADE, s.r.o.
logo CS-MTRADE, s.r.o.

Společnost CS-MTRADE, s.r.o. se sídlem v Pardubicích je od roku 2005 autorizovaným distributorem společnosti Mitsubishi Electric B. V. Europe, Germany Living Environment Systems pro ČR a SR. Zabýváme se dovozem a prodejem klimatizačních systémů, tepelných ...

 
 
Reklama